Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О побуждении к передаче акций

Высший хозяйственный суд
Постановление от 29.03.2005 № 7/1

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

29.03.2005 р. 

Справа N 7/1

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 26 травня 2005 року

Вищий господарський суд України у складі: головуючого судді Плахотнюк С. О., суддів Панченко Н. П., Плюшка І. А., розглянувши касаційну скаргу ВАТ "Вінницький завод тракторних агрегатів" на ухвалу від 11.01.2005 господарського суду Кіровоградської області у справі N 7/1 за позовом ТОВ "Викс" до: 1. ЗАТ "Кіровоградська промислова компанія"; 2. АТЗТ "Регіон-центр"; треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: 1. ВАТ "Вінницький завод тракторних агрегатів"; 2. ТОВ "Партнер-Реєстр" про спонукання передачі акцій, за участю представників: Позивача - не з'явився; Відповідача-1 - не з'явився; Відповідача-2 - не з'явився; Третьої особи-1 - Оніщенко О. В.; Третьої особи-2 - не з'явився, встановив:

Ухвалою від 11.01.2005 господарського суду Кіровоградської області у справі N 7/1 задоволено клопотання позивача про вжиття заходів до забезпечення позову шляхом заборони іншим особам вчиняти дії, що стосуються предмета спору; заборонено ВАТ "Вінницький завод тракторних агрегатів" проводити загальні збори акціонерів 22 січня 2005 року та іншою датою до вирішення судом даної справи та набрання рішенням у даній справі законної сили"; заборонено ТОВ "Партнер-Реєстр" видавати будь-яким органам і посадовим особам реєстр акціонерів ВАТ "Вінницький завод тракторних агрегатів" до вирішення спору та набрання рішенням у даній справі законної сили.

Не погоджуючись з ухвалою від 11.01.2005 господарського суду Кіровоградської області у справі N 7/1, ВАТ "Вінницький завод тракторних агрегатів" звернулося до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою, в якій просить скасувати зазначену ухвалу та передати справу для розгляду по суті до суду першої інстанції.

Заслухавши доповідача, представника скаржника, перевіривши правильність застосування місцевим господарським судом норм процесуального права, колегія суддів Вищого господарського суду України дійшла висновку, що касаційна скарга підлягає задоволенню з наступних підстав:

Відповідно до статті 66 ГПК України господарський суд має право вжити заходів до забезпечення позову, якщо їх невжиття може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос