Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании денежных средств

Высший хозяйственный суд
Постановление от 24.03.2005 № 3/330

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

24.03.2005 р. 

Справа N 3/330 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 5 травня 2005 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого Остапенка М. І. суддів: Вовк І. В., Харченка В. М., розглянувши касаційну скаргу ЗАТ "Приват Інтертрейдінг" на ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 19.01.2005 року у справі за позовом Корпорації "Науково-виробнича інвестиційна група "Інтрерпайп" до ЗАТ "Приват Інтертрейдінг" про стягнення коштів за зобов'язання поставити 7579 т. руди, встановив:

ухвалою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 19.01.2005 року ЗАТ "Приват Інтертрейдінг" відмовлено у прийнятті апеляційної скарги на ухвалу господарського суду Дніпропетровської від 04.01.2005 року щодо залучення для участі у справі у якості третьої особи ВАТ "Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат" і відкладення розгляду справи з тих мотивів, що зазначена ухвала не підлягає апеляційному перегляду.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос