Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возвращении без рассмотрения кассационной жалобы о пересмотре решения хозяйственного суда по вновь выявленным обстоятельствам

Высший хозяйственный суд
Определение от 19.07.2004

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 19 липня 2004 року

Ухвалу скасовано
постановою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 5 жовтня 2004 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України розглянула касаційну скаргу дочірнього підприємства Спеціалізованого будівельно-монтажного поїзда по водопостачанню N 12 ВАТ транспортного будівництва "Трест Південтранстехмонтаж" на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 24 травня 2004 р. у справі за заявою дочірнього підприємства "Авдієвський трубний завод" ТОВ "Азовська торгівельно-промислова компанія" про перегляд рішення господарського суду Донецької області від 3 червня 2002 р. за позовом ДП Спеціалізованого будівельно-монтажного поїзда по водопостачанню N 12 до ДП "Авдієвський трубний завод" про стягнення заборгованості за виконані роботи в сумі 122888,80 грн. за нововиявленими обставинами.

Подана касаційна скарга не відповідає вимогам розділу XII1 ГПК із таких підстав.

Згідно з положеннями ч. 2 ст. 1115 та частин 1, 2 ст. 1117 ГПК касаційна інстанція на підставі вже встановлених судом фактичних обставин справи перевіряє судові рішення виключно на предмет правильності юридичної оцінки обставин справи та повноти їх встановлення у рішенні або постанові господарського суду. Касаційна інстанція не має права встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені у рішенні або постанові господарського суду чи відхилені ним, вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими, збирати нові докази або додатково перевіряти докази.

Відповідно до п. 4 ст. 111 ГПК касаційна скарга за змістом повинна містити вимоги особи, що подала касаційну скаргу, із зазначенням суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права судом.

Опрос