Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в обжаловании определения об утверждении мирового соглашения

Высший хозяйственный суд
Постановление от 20.02.2004

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 лютого 2004 року

Постанову скасовано
постановою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 22 червня 2004 року

Колегія суддів Вищого господарського суду України розглянула касаційну скаргу Спеціалізованого автомобільного державного підприємства N 15 (далі - Підприємство) та касаційне подання заступника прокурора Одеської області на ухвалу господарського суду Одеської області від 18 лютого 2002 р. у справі за позовом ПП "Тріал" до Підприємства про стягнення 1296915,31 грн. боргу.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 18 лютого 2002 р. на підставі ст. 78 ГПК затверджено мирову угоду сторін, провадження у справі припинено.

Не погоджуючись із ухвалою, відповідач та заступник прокурора Одеської області звернулися до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою та касаційним поданням, в яких просять її скасувати, а справу передати на новий розгляд до місцевого господарського суду, мотивуючи скаргу та подання порушенням і неправильним застосуванням судом норм матеріального та процесуального права.

Заслухавши пояснення прокурора та представника відповідача, які підтримали касаційну скаргу та подання, пояснення представника позивача, який заперечував проти задоволення касаційної скарги та подання, розглянувши матеріали справи, оцінивши доводи касаційної скарги та касаційного подання, перевіривши правильність застосування судом норм матеріального та процесуального права, колегія суддів Вищого господарського суду України дійшла висновку, що касаційна скарга та касаційне подання не підлягають задоволенню, виходячи з наступного.

Відповідно до п. 8 ч. 3 ст. 129 Конституції України основними засадами судочинства є, зокрема, забезпечення апеляційного та касаційного оскарження рішення суду, крім випадків, встановлених законом.

Опрос