Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Если у лица, которое подало апелляционную жалобу, отсутствует статус стороны в судебном процессе, то у него нет правовых оснований для подачи апелляционной жалобы, а у хозяйственного суда апелляционной инстанции - оснований для ее принятия, а следовательно, и осуществления пересмотра судебного решения в апелляционном порядке

Высший хозяйственный суд
Постановление от 02.03.2004 № 14/170

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 березня 2004 року

2 березня 2004 року Колегія суддів Вищого господарського суду, розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу ЗАТ "Д" на рішення Господарського суду Рівненської області від 27 травня 2003 року та постанову Львівського апеляційного господарського суду від 23 липня 2003 року у справі за позовом ЗАТ Агропромислова корпорація "З" до Рівненського Бюро технічної інвентаризації, встановила наступне.

Рішенням від 27 травня 2003 року Господарського суду Рівненської області (суддя В. Марач) позов задоволено з визнанням за позивачем права власності на будівлі лісопильного та столярного цехів, що знаходяться за адресою: Рівненська область, Рівненський район, село Зоря, вул. *, 2.

Постановою від 23 липня 2003 року Львівського апеляційного господарського суду зазначене рішення залишено без змін, а апеляційне провадження за апеляційною скаргою закритого акціонерного товариства "Д", яке не є учасником судового процесу, припинено.

Закрите акціонерне товариство "Д" вважає, що рішення у справі стосується його прав, та просить їх скасувати з огляду на неправильне застосування господарськими судами норм матеріального і процесуального права та передати справу на новий розгляд.

Перевіривши повноту встановлення господарськими судами обставин справи та їх правову оцінку, Вищий господарський суд України дійшов висновку про необхідність часткового задоволення касаційної скарги з огляду на таке.

Закрите акціонерне товариство Агропромислова корпорація "З" подало господарському суду позов про визнання права власності на нерухоме майно.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос