Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нарушении порядка уплаты государственной пошлины

Высший хозяйственный суд
Постановление от 15.07.2004 № 2/159

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.07.2004 р. 

Справа N 2/159 

Відмовлено у порушенні провадження з перегляду
ухвалою Судової палати у господарських справах
Верховного Суду України
від 3 листопада 2004 року

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого Остапенка М. І. суддів: Борденюк Є. М. Харченка В. М., розглянувши касаційну скаргу ВАТ "Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго" в особі структурного підрозділу Трипільської теплової електростанції на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 03.09.2003 року у справі за позовом виробничо-інвестиційної фірми "ГІР" до ВАТ "Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго", третя особа Трипільська ТЕС ВАТ "Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго" про стягнення 928761,65 грн., встановив:

Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 30.09.2003 року повернена без розгляду апеляційна скарга ВАТ "Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго" на рішення господарського суду м. Києва від 23.07.2003 року з мотивів неподання доказів сплати мита у встановленому порядку і підписання скарги особою, без підтвердження цього права довіреністю.

У касаційній скарзі відповідач посилається на незаконність повернення його апеляційної скарги без розгляду і просить ухвалу суду скасувати, а справу направити до апеляційного суду для перегляду справи у порядку апеляційного провадження.

Заслухавши суддю-доповідача, пояснення представників сторін, перевіривши матеріали справи і обговоривши доводи скарги, судова колегія вважає, що скарга підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Повертаючи апеляційну скаргу відповідача без розгляду, суд послався на відсутність платіжного доручення на перерахування мита до бюджету коду бюджетної класифікації та оригіналу, чи належним чином завіреної копії доручення на особу, яка підписала апеляційну скаргу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос