Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по делопроизводству в Государственной судебной администрации Украины

Государственная судебная администрация
Приказ, Инструкция от 19.10.2017 № 980
редакция действует с 23.09.2019

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 жовтня 2017 року N 980

Про затвердження Інструкції з діловодства в Державній судовій адміністрації України

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Державної судової адміністрації України
 від 23 вересня 2019 року N 933

Відповідно до частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року N 1000/5, та з метою вдосконалення діловодства та архівної справи в Державній судовій адміністрації України наказую:

1. Затвердити Інструкцію з діловодства в Державній судовій адміністрації України (далі - Інструкція), що додається.

2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до працівників Державної судової адміністрації України, начальників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державної судової адміністрації України.

3. Керівникам структурних підрозділів Державної судової адміністрації України забезпечити неухильне дотримання підлеглими працівниками вимог Інструкції.

4. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Державної судової адміністрації України, розробити й затвердити власні інструкції з діловодства.

5. Прес-службі (на правах сектору) (Пастухова В. М.) розмістити в розділі "Нормативно-правова база" рубрики "Інше" офіційного сайту Державної судової адміністрації України цей наказ не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

6. Даний наказ набуває чинності з 01.12.2017.

7. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної судової адміністрації України від 23.03.2011 N 73 "Про затвердження Інструкції з діловодства у Державній судовій адміністрації України" (зі змінами).

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О. А.

 

Голова Державної судової
адміністрації України

З. Холоднюк

 

Опрос