Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке создания и деятельности службы судебных распорядителей

Государственная судебная администрация
Положение, Приказ от 20.07.2017 № 815
редакция действует с 09.03.2020

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 липня 2017 року N 815

Про затвердження Положення про порядок створення та діяльності служби судових розпорядників

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної судової адміністрації України
 від 6 березня 2020 року N 112

Відповідно до частини п'ятої статті 153, статті 159 Закону України від 02.06.2016 N 1402-VIII "Про судоустрій і статус суддів", з метою забезпечення організації діяльності служби судових розпорядників наказую:

1. Затвердити Положення про порядок створення та діяльності служби судових розпорядників, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної судової адміністрації України від 14.07.2011 N 112 "Про затвердження Положення про службу судових розпорядників та організацію її діяльності" з дня набрання чинності цим наказом.

3. Начальнику управління організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести цей наказ до заступників Голови та керівників структурних підрозділів Державної судової адміністрації України, начальників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, голів Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів, апеляційних судів.

4. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України довести цей наказ до голів місцевих судів не пізніше наступного робочого дня за днем отримання цього наказу.

5. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) розмістити цей наказ на офіційному веб-порталі "Судова влада України" у розділі "Нормативно-правова база".

Опрос