Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационных мерах по исполнению положений Закона Украины "Об осуществлении правосудия и уголовного производства в связи с проведением антитеррористической операции"

Государственная судебная администрация
Приказ, Представление от 22.09.2014 № 124

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 вересня 2014 року N 124

Про організаційні заходи щодо виконання положень Закону України "Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції"

З метою вжиття організаційних заходів щодо виконання положень Закону України "Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції", зокрема, щодо складання переліку місцевих і апеляційних судів, які знаходяться в районі проведення антитерористичної операції і в яких неможливо здійснювати правосуддя, та забезпечення направлення відповідних подань до вищих спеціалізованих судів наказую:

1. Визначити, що припинення/відновлення роботи (діяльності) місцевих та апеляційних судів, які знаходяться в районі проведення антитерористичної операції, здійснюється на підставі наказу голови суду або особи, яка виконує його обов'язки, за формою, що додається (Додатки 1, 2).

При цьому в такому наказі не можуть міститись положення про встановлення окремих чи особливих режимів (порядків) роботи судів, які не передбачені законодавством України.

У разі якщо судом здійснюється правосуддя лише за окремими категоріями справ, про це зазначається в наказі.

2. Копії наказів про припинення/відновлення роботи (діяльності) місцевих та апеляційних судів протягом дня надсилаються до Державної судової адміністрації України електронною поштою або факсимільним зв'язком.

У разі відсутності можливості направити такі копії наказів безпосередньо до Державної судової адміністрації України, вони направляються (передаються) до територіальних управлінь Державної судової адміністрації України в Донецькій та Луганській областях.

Опрос