Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении формы отчетности N 2-ВД "Отчет о рассмотрении местными и апелляционными судами дел, связанных с выборами народных депутатов Украины в 2014 году"

Государственная судебная администрация
Методические рекомендации, Приказ, Отчет от 09.09.2014 № 117

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.09.2014

м. Київ

N 117

Про затвердження форми звітності N 2-ВД "Звіт про розгляд місцевими та апеляційними судами справ, пов'язаних із виборами народних депутатів України у 2014 році"

Відповідно до пункту 6 частини першої статті 146 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Кодексу адміністративного судочинства України, Закону України "Про вибори народних депутатів України", Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 22.10.2010 N 12, та з метою забезпечення своєчасного одержання інформації про розгляд апеляційними і місцевими судами справ, пов'язаних з виборами народних депутатів України у 2014 році,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму звітності N 2-ВД "Звіт про розгляд місцевими та апеляційними судами справ, пов'язаних із виборами народних депутатів України у 2014 році" (додається).

2. Сектору міжнародного співробітництва та взаємодії з засобами масової інформації розмістити текст цього наказу на офіційному веб-порталі судової влади України.

3. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до апеляційних адміністративних судів, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та до адміністратора автоматизованої системи документообігу суду.

4. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до місцевих загальних судів та місцевих адміністративних судів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос