Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по построению и внедрению комплексной системы защиты информации на объектах информационной деятельности в Государственной судебной администрации Украины, территориальных управлениях Государственной судебной администрации Украины, местных и апелляционных судах общей юрисдикции на 2014 - 2016 годы

Государственная судебная администрация
План, Приказ от 23.01.2014 № 14

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 січня 2014 року N 14

Про затвердження Плану заходів щодо побудови та впровадження комплексної системи захисту інформації на об'єктах інформаційної діяльності в Державній судовій адміністрації України, територіальних управліннях Державної судової адміністрації України, місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції на 2014 - 2016 роки

З метою виконання вимог Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" та відповідно до частини п'ятої статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" наказую:

1. Затвердити План заходів щодо побудови та впровадження комплексної системи захисту інформації на об'єктах інформаційної діяльності в Державній судовій адміністрації України, територіальних управліннях Державної судової адміністрації України, місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції на 2014 - 2016 роки (додається).

2. Доручити адміністратору Єдиної судової інформаційної системи України виконання обов'язків позаштатної служби захисту інформації відповідно до організаційно-розпорядчої документації комплексної системи захисту інформації Єдиної судової інформаційної системи України та здійснювати координацію впровадження заходів, спрямованих на побудову комплексної системи захисту інформації, передбачених планом протягом 2014 - 2016 років.

3. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до апеляційних судів областей, апеляційного суду міста Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим, адміністративних та господарських апеляційних судів, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та до адміністратора Єдиної судової інформаційної системи України.

4. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до місцевих судів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос