Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня сведений об административном деле

Государственная судебная администрация
Перечень, Приказ от 30.12.2013 № 185
действует с 01.01.2014

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2013 року N 185

Про затвердження Переліку відомостей про адміністративну справу

Відповідно до пункту 6 частини першої статті 146, частини п'ятої статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", з урахуванням пункту 11.6 розділу 11 Інструкції з діловодства в адміністративних судах України, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 17.12.2013 N 174, та з метою створення єдиної інформаційної системи облікових відомостей про адміністративну справу, що вносяться до автоматизованої системи документообігу суду в адміністративних судах України, наказую:

1. Затвердити Перелік відомостей про адміністративну справу (додається).

2. Управлінню з питань судового діловодства розмістити текст цього наказу на офіційному веб-порталі судової влади України.

3. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до Вищого адміністративного суду України, апеляційних адміністративних судів, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та до адміністратора автоматизованої системи документообігу суду.

4. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до окружних адміністративних судів.

Опрос