Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке использования ресурсов локальной вычислительной сети в Государственной судебной администрации Украины, территориальных управлениях Государственной судебной администрации Украины, местных и апелляционных судах общей юрисдикции

Государственная судебная администрация
Положение, Приказ от 04.12.2013 № 164
редакция действует с 25.03.2021

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 грудня 2013 року N 164

Про затвердження Положення про порядок використання ресурсів локальної обчислювальної мережі в Державній судовій адміністрації України, територіальних управліннях Державної судової адміністрації України, місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державної судової адміністрації України
 від 8 червня 2016 року N 110
,
від 25 березня 2021 року N 94

Відповідно до пунктів 2, 8, 14 частини першої статті 146 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та з метою забезпечення правильного та ефективного використання в роботі комп'ютерного устаткування, ресурсів мережі Інтернет, електронної пошти, а також умов зберігання інформації та її розповсюдження наказую:

1. Затвердити Положення про порядок використання ресурсів локальної комп'ютерної мережі в Державній судовій адміністрації України, територіальних управліннях Державної судової адміністрації України, місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції (додається).

2. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до апеляційних судів областей, апеляційного суду міста Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим, адміністративних та господарських апеляційних судів, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та до адміністратора автоматизованої системи документообігу суду.

3. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до місцевих судів.

Опрос