Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Типовой должностной инструкции главного специалиста по обеспечению связей со средствами массовой информации (пресс-секретаря)

Государственная судебная администрация
Приказ, Инструкция от 06.11.2013 № 145

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 листопада 2013 року N 145

Про затвердження Типової посадової інструкції головного спеціаліста із забезпечення зв'язків з засобами масової інформації (прес-секретаря)

На виконання рішення XI з'їзду суддів України від 22.02.2013 р. щодо запровадження в судах посади прес-секретаря, на підставі статей 146, 147 та 149 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", статті 12 Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", з метою забезпечення максимально прозорого доступу суспільства до інформації про діяльність судів, підтримки відносин між судами та громадськістю, а також для зміцнення авторитету та підвищення іміджу судової влади України наказую:

1. Затвердити Типову посадову інструкцію головного спеціаліста із забезпечення зв'язків з засобами масової інформації (прес-секретаря), що додається.

2. Управлінню з питань судового діловодства розмістити текст цього наказу та Типову посадову інструкцію головного спеціаліста із забезпечення зв'язків з засобами масової інформації (прес-секретаря) на офіційному веб-порталі судової влади України.

3. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України надіслати текст цього наказу та Типову посадову інструкцію головного спеціаліста із забезпечення зв'язків з засобами масової інформації (прес-секретаря) до апеляційних судів та територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.

Опрос