Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке организации доступа к публичной информации, находящейся во владении Государственной судебной администрации Украины

Государственная судебная администрация
Положение, Приказ от 06.05.2011 № 93

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 травня 2011 року N 93

Про затвердження Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Державної судової адміністрації України

З метою належної організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Державної судової адміністрації України, та відповідно до частини 5 статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" наказую:

1. Затвердити Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Державної судової адміністрації України, яке додається.

2. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України довести текст цього наказу та Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Державної судової адміністрації України, до відома керівників структурних підрозділів Державної судової адміністрації України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос