Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по делопроизводству в Государственной судебной администрации Украины

Государственная судебная администрация
Приказ, Инструкция от 03.03.2010 № 33
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 березня 2010 року N 33

Про затвердження Інструкції з діловодства у Державній судовій адміністрації України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної судової адміністрації України
 від 23 березня 2011 року N 73)

Відповідно до законів України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", "Про судоустрій України", Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2009 р. N 14, Примірної інструкції з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 1997 р. N 1153 (із змінами), Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 р. N 1004, та з метою вдосконалення діловодства й архівної справи в центральному апараті Державної судової адміністрації України, наказую:

1. Затвердити Інструкцію з діловодства центрального апарату Державної судової адміністрації України, що додається.

2. Управлінню організаційно-аналітичної роботи, документування та контролю (Т. В. Бровко) довести наказ до відома керівників структурних підрозділів центрального апарату Державної судової адміністрації України, начальників територіальних управлінь державної судової адміністрації.

3. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Державної судової адміністрації України та начальникам територіальних управлінь державної судової адміністрації ознайомити з цим наказом спеціалістів та організувати вивчення вимог цієї Інструкції.

Опрос