Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о функциональной подсистеме единой государственной системы предупреждения и реагирования на чрезвычайные ситуации техногенного и природного характера, созданной в Государственной судебной администрации Украины

Государственная судебная администрация
Положение, Приказ от 27.02.2009 № 24

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 лютого 2009 року N 24

Про затвердження Положення про функціональну підсистему єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, створену в Державній судовій адміністрації України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.98 N 1198 "Про єдину державну систему запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру", наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 21.12.98 N 387 "Про затвердження типових положень про функціональну та територіальну підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.02.99 за N 92/3385, Концепції захисту населення і територій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, схваленої Указом Президента України від 26.03.99 N 284/99, з метою створення функціональної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру наказую:

1. Затвердити Положення про функціональну підсистему єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, створену в ДСА України (далі - Положення), що додається.

2. Завідуючому режимно-секретним сектором Скотаренку В. В. довести вимоги цього наказу до територіальних управлінь Державної судової адміністрації (далі - ТУ ДСА), інших підпорядкованих підприємств і установ та керівників структурних підрозділів центрального апарату ДСА України.

3. Керівникам ТУ ДСА, інших підпорядкованих підприємств та установ до 01.04.2009 привести діяльність з питань захисту працівників і територій у відповідність до вимог Положення, про що проінформувати ДСА України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова 

І. Балаклицький 

 

Опрос