Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении норм обеспечения форменной одеждой и снаряжением работников службы судебных распорядителей, правил ношения форменной одежды работниками службы судебных распорядителей и размещения на ней знаков различия

Государственная судебная администрация
Нормативы, Приказ, Правила от 01.10.2004 № 171/04
редакция действует с 05.06.2008

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 жовтня 2004 року N 171/04

Про затвердження норм забезпечення форменим одягом та спорядженням працівників служби судових розпорядників, правил носіння форменого одягу працівниками служби судових розпорядників та розміщення на ньому знаків розрізнення

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної судової адміністрації України
 від 5 червня 2008 року N 45

Відповідно до статті 132 Закону України "Про судоустрій України" та з метою забезпечення організації діяльності в судах загальної юрисдикції служби судових розпорядників наказую:

1. Затвердити:

1.1. Норми забезпечення форменим одягом та спорядженням працівників служби судових розпорядників, що додаються.

1.2. Правила носіння форменого одягу працівниками служби судових розпорядників та розміщення на ньому знаків розрізнення, що додаються.

2. Управлінню планово-фінансової діяльності (Сидоренко І. Л.) врахувати обсяги та забезпечити своєчасне фінансування видатків на виготовлення форменого одягу.

3. Управлінню організаційного забезпечення військових судів, безпеки та координації роботи судової міліції (Гайдученко В. Д.) розробити і подати на затвердження Положення про порядок одержання, обліку і видачі форменого одягу працівникам служби судових розпорядників.

4. Управлінню документального забезпечення та контролю за виконанням (Бровко Т. В.) довести цей наказ до відома начальників територіальних управлінь державної судової адміністрації, голів місцевих та апеляційних судів загальної юрисдикції.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос