Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке использования компьютерных программ

Государственная судебная администрация
Приказ, Инструкция от 22.07.2004 № 127/04
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 липня 2004 року N 127/04

Про затвердження Інструкції про порядок використання комп'ютерних програм

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної судової адміністрації України
 від 4 грудня 2013 року N 164)

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 N 1433 "Про затвердження Порядку використання комп'ютерних програм в органах виконавчої влади" та від 04.03.2004 N 253 "Про затвердження Порядку легалізації комп'ютерних програм в органах виконавчої влади", з метою дотримання вимог законодавства з питань правової охорони комп'ютерних програм під час їх придбання, встановлення, використання, обліку та інвентаризації працівниками центрального апарату Державної судової адміністрації України, територіальних управлінь державної судової адміністрації, апеляційних та місцевих судів загальної юрисдикції наказую:

1. Затвердити Інструкцію про порядок використання комп'ютерних програм у центральному апараті Державної судової адміністрації України, територіальних управліннях державної судової адміністрації та судах загальної юрисдикції України (далі - Інструкція), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Державної судової адміністрації України, начальникам територіальних управлінь державної судової адміністрації, головам апеляційних та місцевих судів загальної юрисдикції:

Опрос