Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Правил специального использования водных живых ресурсов при осуществлении любительского и спортивного рыболовства в водоемах, подконтрольных Ривненской областной инспекции рыбоохраны

Облгосрыбинспекция
Перечень, Приказ, Правила от 26.08.1999 № 20
Утратил силу

Про затвердження Правил спеціального використання водних живих ресурсів при здійсненні любительського і спортивного рибальства у водоймах, підконтрольних Рівненській обласній інспекції рибоохорони

Наказ Рівненської обласної державної інспекції охорони, відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства
від 26 серпня 1999 року N 20

Зареєстровано в Рівненському обласному управлінні юстиції
14 вересня 1999 р. за N 281/45

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Рівненської обласної державної інспекції охорони,
 відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства
 від 12 січня 2001 року N 2

Наказ скасовано
(згідно з наказом Рівненської обласної державної інспекції охорони,
 відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства
 від 14 листопада 2003 року N 77)

Відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства та Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів, затверджених наказом Держкомрибгоспу України 15.02.99 р. N 19, зареєстрованих Мінюстом України за N 269/3562, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Правила спеціального використання водних живих ресурсів при здійсненні любительського і спортивного рибальства у водоймах, підконтрольних Рівненській обласній держінспекції рибоохорони (далі - Правила платного рибальства), що додаються.

2. Затвердити перелік водойм (їх ділянок), підконтрольних Рівненській обласній держінспекції рибоохорони, на яких любительське та спортивне рибальство здійснюються за умови спеціального використання водних живих ресурсів (платне рибальство).

Іхтіологу інспекції Поліщуку В. А. довести цей перелік та відомості про умови платного рибальства до відома населення через засоби масової інформації.

Опрос