Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка организации внутреннего контроля в Ривненской областной государственной администрации, райгосадминистрациях, на предприятиях, в учреждениях и организациях, относящихся к сфере управления облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 30.01.2019 № 71

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.01.2019 р. N 71

Про затвердження Порядку організації внутрішнього контролю в Рівненській обласній державній адміністрації, райдержадміністраціях, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління облдержадміністрації

Керуючись статтею 26 Бюджетного кодексу України, статтями 6, 13 і 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", беручи до уваги основні засади здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року N 1062, з метою забезпечення дотримання законності та ефективності використання бюджетних коштів, досягнення результатів відповідно до завдань, планів і вимог щодо діяльності облдержадміністрації:

1. Затвердити Порядок організації внутрішнього контролю в Рівненській обласній державній адміністрації, райдержадміністраціях, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління облдержадміністрації (далі - Порядок), що додається.

2. Головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, керівникам підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління облдержадміністрації, забезпечити організацію функціонування внутрішнього контролю в очолюваних установах, керуючись цим Порядком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови облдержадміністрації та керівника апарату облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації

О. Муляренко

Опрос