Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка организации внутреннего контроля в Ривненской областной государственной администрации, райгосадминистрациях, на предприятиях, в учреждениях и организациях, относящихся к сфере управления облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 30.01.2019 № 71
Утратил силу

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.01.2019 р. N 71

Про затвердження Порядку організації внутрішнього контролю в Рівненській обласній державній адміністрації, райдержадміністраціях, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління облдержадміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації
від 1 жовтня 2019 року N 828)

Керуючись статтею 26 Бюджетного кодексу України, статтями 6, 13 і 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", беручи до уваги основні засади здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року N 1062, з метою забезпечення дотримання законності та ефективності використання бюджетних коштів, досягнення результатів відповідно до завдань, планів і вимог щодо діяльності облдержадміністрації:

1. Затвердити Порядок організації внутрішнього контролю в Рівненській обласній державній адміністрації, райдержадміністраціях, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління облдержадміністрації (далі - Порядок), що додається.

2. Головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, керівникам підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління облдержадміністрації, забезпечити організацію функціонування внутрішнього контролю в очолюваних установах, керуючись цим Порядком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови облдержадміністрації та керівника апарату облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Опрос