Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областной программе развития международного сотрудничества и межрегионального сотрудничества на 2016 - 2018 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение, Программа от 14.08.2015 № 453

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.08.2015 р. N 453

Про обласну програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці на 2016 - 2018 роки

Керуючись статтями 13, 26 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до законів України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", "Про зовнішньоекономічну діяльність", "Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць", "Про закордонних українців", "Про транскордонне співробітництво", Указу Президента України від 19 квітня 2003 року N 339/2003 "Про День Європи", постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року N 385 "Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року", розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року N 847-р "Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами, з іншої сторони":

1. Схвалити обласну програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці на 2016 - 2018 роки (далі - Програма), що додається.

2. Управлінню міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації подати Програму на затвердження обласній раді в установленому порядку.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації при формуванні обласного бюджету на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам рад міст обласного значення розробити відповідні програми.

5. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам рад міст обласного значення, структурним підрозділам облдержадміністрації:

забезпечити виконання завдань та заходів, передбачених Програмою;

щороку до 15 червня та 15 грудня інформувати управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації про хід виконання Програми.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос