Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Размера фактических расходов на копирование или печать документов, предоставляемых по запросу на информацию, распорядителем которой является Ривненская областная государственная администрация

Областная государственная администрация
Распоряжение от 11.04.2013 № 185

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Рівненська обласна державна адміністрація

Розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
від 11 квітня 2013 року N 185

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Рівненській області
25 квітня 2013 р. за N 30/1089

Відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію":

1. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Рівненська обласна державна адміністрація, що додається.

2. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Рівненській області та не раніше його оприлюднення.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Лавренчука А. О.

 

Опрос