Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О комиссии по определению перечня сельскохозяйственных товаропроизводителей для получения государственной поддержки путем удешевления страховых платежей

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.10.2012 № 595

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.10.2012 р. N 595

Про комісію з визначення переліку сільськогосподарських товаровиробників для отримання державної підтримки шляхом здешевлення страхових платежів

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2012 року N 813 "Про затвердження Порядку та умов надання сільськогосподарським товаровиробникам державної підтримки у страхуванні сільськогосподарських культур шляхом здешевлення страхових платежів (премій) і переліку сільськогосподарських культур та видів страхових ризиків (продуктів), на які у 2012 році надається компенсація вартості страхових платежів (премій)":

1. Утворити комісію з визначення переліку сільськогосподарських товаровиробників для отримання державної підтримки шляхом здешевлення страхових платежів (далі - комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії у своїй роботі керуватись Порядком та умовами надання сільськогосподарським товаровиробникам державної підтримки у страхуванні сільськогосподарських культур шляхом здешевлення страхових платежів (премій), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2012 року N 813.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Опрос