Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении в области Всеукраинского месячника "Спорт для всех - общая забота"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 01.04.2011 № 151
редакция действует с 21.06.2011

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.04.2011 р. N 151

Про проведення в області Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота"

Розпорядження знято з контролю
 (згідно з розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації
 від 21 червня 2011 року N 315)

Відповідно до статей 2, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 8 лютого 2011 року N 381 "Про проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота", з метою поліпшення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту, облаштування простіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в області Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота" (далі - організаційний комітет) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити положення про проведення в області Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота" (далі - Положення), що додається.

3. Структурним підрозділам облдержадміністрації, головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам рад міст обласного значення забезпечити проведення в області Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота".

Опрос