Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О плане-графике повышения квалификации кадров в Ривненском областном центре переподготовки и повышения квалификации работников органов государственной власти, органов местного самоуправления, государственных предприятий, учреждений и организаций на 2011 год

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 17.12.2010 № 585

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.12.2010 р. N 585

Про план-графік підвищення кваліфікації кадрів у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2011 рік

Відповідно до статті 29 Закону України "Про державну службу", статей 6, 8, 19 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", пункту 9 Положення про центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2004 року N 1681, Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 року N 564, Указу Президента України від 9 листопада 2000 року N 1212/2000 "Про Комплексну програму підготовки державних службовців":

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації кадрів у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2011 рік згідно з додатком.

2. Районним державним адміністраціям, структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевим радам та їх виконавчим комітетам направляти на навчання зазначені категорії працівників.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Лавренчука А. О.

Опрос