Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Положении о Главном управлении промышленности и развития инфраструктуры Ривненской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 01.06.2010 № 217
Утратил силу

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.06.2010 р. N 217

Про Положення про Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури Рівненської обласної державної адміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації
 від 14 березня 2013 року N 134)

На підставі статті 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2006 року N 214 "Про затвердження типових положень про Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної, управління промисловості та розвитку інфраструктури Севастопольської міської та відділ розвитку інфраструктури районної державної адміністрації":

1. Затвердити Положення про Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури Рівненської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 23 серпня 2005 року N 384 "Про затвердження Положення про Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури Рівненської обласної державної адміністрації".

 

Голова адміністрації  

В. Берташ 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури Рівненської обласної державної адміністрації

Опрос