Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменении целевого назначения земельного участка и утверждении потерь сельскохозяйственного производства

Областная государственная администрация
Распоряжение от 04.12.2009 № 483
редакция действует с 21.12.2011

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.12.2009 р. N 483

Про зміну цільового призначення земельної ділянки та затвердження втрат сільськогосподарського виробництва

Розпорядження знято з контролю як виконане
(згідно з розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації
 від 21 грудня 2011 року N 654)

Згідно з проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, клопотанням громадянина Тадая Андрія Петровича, враховуючи погодження відповідних державних інспектуючих організацій, Рівненської районної державної адміністрації, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 12 Перехідних положень і статей 17, 122, 186 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 року N 502 "Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб":

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6975 га, цільове призначення якої змінюється, громадянину Тадаю Андрію Петровичу для будівництва автокемпінгу із сервісним обслуговуванням автомобілів за рахунок частини земель, що перебувають у його власності для ведення особистого селянського господарства, на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,6975 га згідно з розробленим проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, громадянину Тадаю Андрію Петровичу для будівництва автокемпінгу із сервісним обслуговуванням автомобілів, за рахунок частини земель, що перебувають у його власності для ведення особистого селянського господарства, та віднести її до категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району.

3. Затвердити згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року N 1279 "Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню" втрати сільськогосподарського виробництва громадянину Тадаю Андрію Петровичу в сумі 13044 грн., спричинені зміною цільового призначення 0,6975 га земель сільськогосподарського призначення (пасовище), що перебувають у його власності на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району, для будівництва автокемпінгу з сервісним обслуговуванням автомобілів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос