Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по организационному обеспечению подготовки и проведения в области внеочередных выборов народных депутатов Украины

Областная государственная администрация
Распоряжение от 02.08.2007 № 364

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.08.2007 р. N 364

Про заходи щодо організаційного забезпечення підготовки та проведення в області позачергових виборів народних депутатів України

Керуючись Законом України "Про вибори народних депутатів України" із змінами, внесеними Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" та деяких інших законодавчих актів України (щодо порядку проведення позачергових виборів до Верховної Ради України та заміщення народних депутатів України, повноваження яких були достроково припинені)" та з метою створення належних умов для реалізації конституційного права громадян держави обирати та бути обраними:

1. Затвердити заходи щодо організаційного забезпечення підготовки і проведення в області позачергових виборів народних депутатів України (далі - заходи) згідно з додатком.

2. Виконавцям забезпечити реалізацію заходів у повному обсязі.

3. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам рад міст обласного значення про хід виконання цього розпорядження та розпорядження голови облдержадміністрації від 7 травня 2007 року N 219 "Про створення робочої групи щодо сприяння матеріально-технічному забезпеченню підготовки і проведення позачергових виборів до Верховної Ради України" інформувати облдержадміністрацію щомісяця до 25 числа упродовж виборчої кампанії.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 7 травня 2007 року N 218 "Про регіональну робочу групу обліку виборців".

Опрос