Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении функциональных полномочий руководства облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.04.2007 № 207
Утратил силу

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2007 р. N 207

Про розподіл функціональних повноважень керівництва облдержадміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації
 від 13 листопада 2007 року N 530)

З метою забезпечення виконання повноважень обласної державної адміністрації, визначених Законом України від 9 квітня 1999 року N 586-XIV "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з кадровими змінами у керівництві облдержадміністрації:

1. Затвердити розподіл функціональних повноважень керівництва облдержадміністрації згідно з додатками 1, 2.

2. Установити, що:

перший заступник, заступники голови облдержадміністрації, заступник голови - керівник апарату адміністрації несуть відповідальність за забезпечення реалізації компетенції облдержадміністрації у відповідних напрямах діяльності, роботу відділів, управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, місцевих органів державної виконавчої влади відповідно до розподілу функціональних повноважень;

доручення першого заступника, заступників голови облдержадміністрації, заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації з питань, що належать до сфери їх компетенції, є обов'язковими для виконання відповідними відділами, управліннями, іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, місцевими органами державної виконавчої влади.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 27 липня 2006 року N 325 "Про розподіл функціональних повноважень керівництва облдержадміністрації" та від 14 вересня 2006 року N 413 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 27 липня 2006 року N 325 "Про розподіл функціональних повноважень керівництва облдержадміністрації".

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації 

В. Матчук 

 

РОЗПОДІЛ
функціональних повноважень керівництва обласної державної адміністрації

Голова обласної державної адміністрації

МАТЧУК ВІКТОР ЙОСИПОВИЧ

Очолює обласну державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю. Несе відповідальність за виконання покладених на облдержадміністрацію завдань і за здійснення нею визначених повноважень.

Представляє обласну державну адміністрацію у відносинах з іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями, громадянами, іншими особами як в Україні, так і за її межами.

Забезпечує дотримання Конституції України, законів України, указів і розпоряджень Президента України, рішень Кабінету Міністрів України.

Спрямовує і координує діяльність першого заступника та заступників голови, заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації, керівників органів виконавчої влади області.

Опрос