Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации бесплатного питания учащихся в учебных заведениях радиоактивно загрязненных районов области и мерах по его улучшению

Областная государственная администрация
Распоряжение от 08.06.2007 № 281
Утратил силу

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.06.2007 р. N 281

Про організацію безплатного харчування учнів у навчальних закладах радіоактивно забруднених районів області та заходи щодо його поліпшення

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації
 від 28 лютого 2011 року N 82)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації
 від 12 квітня 2011 року N 178)

З метою забезпечення виконання пункту 11 статті 30 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та постанов Кабінету Міністрів України від 21 травня 1992 року N 258 "Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", від 20 вересня 2005 року N 936 "Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та з метою поліпшення стану організації безплатного харчування учнів у навчальних закладах радіоактивно забруднених районів області:

1. Затвердити заходи щодо організації безплатного харчування учнів у навчальних закладах радіоактивно забруднених районів області на 2007 - 2010 роки згідно з додатком 1.

2. Утворити робочу групу для здійснення контролю за організацією безплатного харчування учнів у навчальних закладах радіоактивно забруднених районів області (далі - робоча група) у складі згідно з додатком 2.

3. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, головам Березнівської, Володимирецької, Дубровицької, Зарічненської, Рокитнівської, Сарненської райдержадміністрацій та виконкому Кузнецовської міської ради про хід виконання цього розпорядження інформувати облдержадміністрацію щороку до 20 січня.

Опрос