Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областной специальной комиссии по вопросам расчетов за потребленные энергоносители

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 07.04.2006 № 188
редакция действует с 30.05.2014

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.04.2006 р. N 188

Про обласну спеціальну комісію з питань розрахунків за спожиті енергоносії

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Рівненської обласної державної адміністрації
 від 10 листопада 2006 року N 505
,
 від 30 травня 2014 року N 203

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року N 174-р та з метою упорядкування розрахунків споживачів, у тому числі і бюджетної сфери області, за використані енергоносії та стабілізації фінансового стану енергопостачальних підприємств і надійного газо- та теплопостачання:

1. Затвердити склад обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії (далі - комісія) згідно з додатком 1.

2. Для забезпечення роботи комісії, а також з метою встановлення дієвого контролю за оплатою спожитої електричної і теплової енергії, природного газу і води, затвердити склад робочої групи обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії згідно з додатком 2.

3. Затвердити Положення про обласну спеціальну комісію з питань розрахунків за спожиті енергоносії, що додається.

4. Райдержадміністраціям, виконкомам рад міст обласного значення внести відповідні зміни і доповнення до аналогічних комісій.

Покласти на голів комісій персональну відповідальність за забезпечення притягнення до відповідальності керівників бюджетних установ і організацій та керівників комунальних підприємств за ухилення від повних та своєчасних розрахунків за спожиті природний газ, воду, електричну і теплову енергію, а також за недотримання встановлених режимів використання енергоносіїв.

Опрос