Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областной комиссии по делам увековечения памяти жертв войны и политических репрессий

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 04.04.2005 № 123
Утратил силу

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.04.2005 р. N 123

Про обласну комісію у справах увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації
від 25 січня 2010 року N 20)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації
 від 7 червня 2011 року N 289)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року N 1523 "Деякі питання щодо виконання Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій", з метою піднесення національної самосвідомості громадян, увічнення пам'яті осіб, які загинули чи померли внаслідок воєн, депортацій та політичних репресій:

1. Відновити роботу обласної комісії у справах увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій у складі згідно з додатком 1.

Організаційне забезпечення діяльності комісії покласти на управління з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації.

2. Затвердити Положення про обласну комісію у справах увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій згідно з додатком 2.

3. Затвердити заходи з реалізації в області Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій на 2006 - 2010 роки згідно з додатком 3.

4. Районним державним адміністраціям, виконкомам рад міст обласного значення визначити відповідальних осіб за організацію виконання заходів щодо пошуку і впорядкування поховань жертв війни і політичних репресій, увічнення їх пам'яті.

Опрос