Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неотложных дополнительных мерах по укреплению нравственности в обществе и утверждению здорового образа жизни

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.05.2002 № 284

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.05.2002 р. N 284

Про невідкладні додаткові заходи щодо зміцнення моральності у суспільстві та утвердження здорового способу життя

На виконання Указу Президента України від 15.03.2002 N 258/2002 "Про невідкладні додаткові заходи щодо зміцнення моральності у суспільстві та утвердження здорового способу життя" та виходячи з недостатності здійснюваних заходів щодо зміцнення моральних та етичних засад у суспільстві, з метою посилення захисту моралі, а також збереження вікових культурних традицій українського народу від негативного впливу культу насильства, жорстокості, порнографії, насамперед через засоби масової інформації, ліквідації наркоманії та інших ганебних явищ, які продовжують руйнувати суспільну мораль, перешкоджають реалізації конституційних прав і свобод людини, інтеграції України в європейський інформаційний, освітній та культурний простір, утвердженню здорового способу життя громадян, належному вихованню молодого покоління, створюючи все відчутнішу загрозу національній безпеці держави, гідному майбутньому народу:

1. Установити, що захист моральності, утвердження в суспільстві загальнолюдських гуманістичних цінностей, здорового способу життя, докорінне вдосконалення системи духовного, морально-етичного, патріотичного, правового, естетичного та екологічного виховання, перш за все молоді та дітей, забезпечення реалізації відповідних конституційних прав і свобод людини і громадянина, захист прав та інтересів дитини, підвищення суспільного значення сім'ї, утвердження шанобливого ставлення до жінки, постійна турбота про підростаюче покоління, його виховання, широке залучення до цієї загальнонародної справи творчих спілок, органів місцевого самоврядування, всієї громадськості є на сучасному етапі одним із найпріоритетніших напрямів діяльності місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, навчальних закладів, засобів масової інформації та правоохоронних органів.

2. Затвердити невідкладні додаткові заходи щодо зміцнення моральності у суспільстві та утвердження здорового способу життя в області згідно з додатком.

3. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Рівненській області, управлінням охорони здоров'я, освіти і науки, культури облдержадміністрації, службі у справах неповнолітніх облдержадміністрації щоквартально до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати інформацію про виконання розпорядження управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації.

4. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, готувати узагальнюючу інформацію про хід виконання даного розпорядження.

Опрос