Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О функционировании системы осуществления распорядителями средств местных бюджетов закупок товаров, работ, услуг

Областная государственная администрация
Распоряжение от 07.05.2002 № 255
Утратил силу

Про функціонування системи здійснення розпорядниками коштів місцевих бюджетів закупівель товарів, робіт, послуг

 Розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
від 7 травня 2002 року N 255

Зареєстровано в Рівненському обласному управлінні юстиції
20 травня 2002 р. за N 28/456

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Рівненської обласної державної адміністрації
від 20 травня 2003 року N 274)

Керуючись статтею 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення реалізації в області положень Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року N 1469 "Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель" та інших нормативно-правових актів з цих питань:

1. Затвердити:

1.1. Порядок здійснення розпорядниками коштів місцевих бюджетів закупівель товарів, робіт, послуг (далі - Порядок), додається.

1.2. Форму "Реєстр закупівель товарів, робіт, послуг розпорядників коштів обласного (районного, міського) бюджету", додаток 1.

1.3. Форму інформації "Дані про річні кошторисні призначення в розрізі кодів економічної класифікації видатків", додаток 2.

1.4. Форму інформації "Окремі дані про річні закупівлі товарів, робіт, послуг", додаток 3.

2. Головному управлінню економіки облдержадміністрації:

2.1. Здійснювати координацію роботи в області у сфері державних закупівель відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2001 N 1666 "Про затвердження Типового положення про Головне управління економіки обласної, Київської міської державної адміністрації та управління економіки Севастопольської міської державної адміністрації" та наказу Міністерства економіки України від 17.10.2000 N 224 "Про делегування окремих функцій щодо координації закупівель товарів, робіт і послуг за кошти місцевих бюджетів".

2.2. Забезпечити ведення річного реєстру закупівель товарів, робіт, послуг розпорядників коштів обласного бюджету за формою згідно з додатком 1, затвердженим цим розпорядженням.

Опрос