Идет загрузка документа (25 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня товаров, таможенный контроль и таможенное оформление которых осуществляются подразделениями Энергетической региональной таможни

Государственная таможенная служба
Перечень, Приказ от 30.09.2004 № 714
Утратил силу

Про затвердження Переліку товарів, митний контроль та митне оформлення яких здійснюються підрозділами Енергетичної регіональної митниці

Наказ Державної митної служби України
від 30 вересня 2004 року N 714

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 жовтня 2004 р. за N 1315/9914

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державної митної служби України
 від 17 січня 2006 року N 16
,
 від 24 листопада 2008 року N 1300
,
 від 9 листопада 2009 року N 1069

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
від 30 травня 2012 року N 631)

(У тексті наказу слова "Центральна енергетична митниця" у всіх відмінках замінено словами "Енергетична регіональна митниця" у відповідному відмінку згідно з наказом Державної митної служби України від 17 січня 2006 року N 16)

Відповідно до статті 71 Митного кодексу України та з метою захисту економічних інтересів України, посилення контролю за переміщенням енергоносіїв та інших товарів через митний кордон України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік товарів, митний контроль та митне оформлення яких згідно з пунктом 2 цього наказу здійснюються підрозділами Енергетичної регіональної митниці (далі - Перелік), що додається.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Державної митної служби України від 09.11.2009 р. N 1069)

2. Установити, що митний контроль та митне оформлення товарів, внесених до Переліку, що переміщуються через митний кордон України з будь-якою метою трубопровідним транспортом та лініями електропередачі, здійснюються Енергетичною регіональною митницею.

Фактичний контроль (перевірка показань вимірювальних приладів, даних документів обліку, накладення митного забезпечення, проведення контрольних замірів, відбирання проб тощо) товарів, зазначених у абзаці першому цього пункту, здійснюється митними органами, у зонах діяльності яких розташовані відповідні місця (пункти) митного контролю таких товарів, у встановленому порядку.

Митний контроль та митне оформлення товарів, внесених до Переліку, що переміщуються через митний кордон України (крім переміщення з метою транзиту) автомобільним, залізничним, морським (річковим) транспортом, здійснюються Енергетичною регіональною митницею або іншим митним органом з урахуванням особливостей, зазначених у підпунктах 2.1 - 2.9 цього пункту.

Митний контроль та митне оформлення товарів, внесених до Переліку, що переміщуються через митний кордон України авіаційним транспортом з будь-якою метою, здійснюються митним органом, визначеним у загальному порядку, без погодження з Енергетичною регіональною митницею.

2.1. У разі якщо код класифікації згідно з УКТЗЕД товарів, внесених до переліків лікарських засобів та виробів медичного призначення, збігається з кодом згідно з УКТЗЕД товарів, внесених до Переліку, затвердженого цим наказом, митний контроль та митне оформлення таких лікарських засобів та виробів медичного призначення здійснюються митним органом, визначеним у загальному порядку без погодження з Енергетичною регіональною митницею.

2.2. Митний контроль та митне оформлення товарів, внесених до Переліку, вага нетто яких не перевищує 1000 кг, незалежно від наявності товарів, не внесених до Переліку, у складі такої партії товарів, здійснюються відповідним митним органом без погодження з Енергетичною регіональною митницею.

2.3. Митний контроль та митне оформлення товарів, внесених до Переліку, здійснюються іншим митним органом, якщо такі товари переміщуються через митний кордон України у складі партії товарів разом з товарами, не внесеними до Переліку, та якщо фактурна вартість товарів, внесених до Переліку, менша фактурної вартості решти товарів у складі цієї партії товарів.

Згідно з положеннями абзацу першого цього підпункту, митний контроль та митне оформлення товарів, внесених до Переліку, здійснюються іншим митним органом за погодженням з Енергетичною регіональною митницею, крім випадку, встановленого підпунктом 2.2 цього наказу.

2.4. Митний контроль та митне оформлення товарів, не внесених до Переліку, здійснюються Енергетичною регіональною митницею без погодження з іншим митним органом, якщо такі товари переміщуються через митний кордон України у складі партії товарів разом з товарами, внесеними до Переліку, та якщо фактурна вартість товарів, внесених до Переліку, більша фактурної вартості решти товарів у складі цієї партії товарів.

2.5. Митний контроль та митне оформлення товарної продукції, що утворилася внаслідок переробки товарів, внесених до Переліку, попередньо оформлених Енергетичною регіональною митницею у митному режимі переробки на митній території України чи за межами митної території України, здійснюються Енергетичною регіональною митницею.

2.6. Митний контроль та митне оформлення обладнання, що переміщується через митний кордон України з метою обслуговування трубопроводів (ультразвуковий або магнітний дефектоскопи, шкребок-калібр, очисний поршень, калібрувальна пластина, профілемір тощо), здійснюються Енергетичною регіональною митницею або іншим митним органом без погодження з Енергетичною регіональною митницею.

2.7. Митний контроль та митне оформлення упаковки (у тому числі піддонів) та контейнерів, необхідних для переміщення через митний кордон України товарів, митне оформлення яких згідно з цим наказом здійснюється Енергетичною регіональною митницею, також здійснюються цією митницею без погодження з іншим митним органом.

2.8. Митний контроль та митне оформлення суднового спорядження, суднових запасних частин та суднових припасів, що переміщуються на судно закордонного плавання і з цього судна, здійснюються митним органом, що здійснює митний контроль та митне оформлення цього судна, без погодження з Енергетичною регіональною митницею.

2.9. Митний контроль та митне оформлення суден закордонного плавання, що переміщуються через митний кордон України в межах нафтогавані Одеського морського торговельного порту, суднового спорядження, суднових запасних частин, суднових припасів, що переміщуються на такі судна і з них, а також особистих речей членів екіпажу цих суден відповідно до переліку, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 13.12.2001 N 1652 "Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України продуктів харчування для власного споживання та перелік предметів, що не можуть бути віднесені до особистих речей громадян", здійснюються Енергетичною регіональною митницею без погодження з іншим митним органом.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Державної митної служби України від 17.01.2006 р. N 16,
 у редакції наказу Державної митної
 служби України від 09.11.2009 р. N 1069)

3. Установити, що доведення до митниць переліків електричних мереж, якими електроенергія переміщується через митний кордон України, здійснюється Енергетичною регіональною митницею.

4. Департаменту організації митного контролю (Заяц В. В.) і Департаменту правового забезпечення (Ступак Ю. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Установити, що цей наказ набирає чинності через 20 днів з дня його офіційного опублікування.

6. Начальникам митниць інформувати суб'єктів підприємницької діяльності про вимоги цього наказу, у тому числі шляхом висвітлення його в засобах масової інформації та на наочних інформаційних стендах у місцях розташування відповідних підрозділів митниці та в місцях проведення митного контролю.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Служби Іванюка М. М.

 

Голова Служби 

М. М. Каленський 

 

Перелік товарів, митний контроль та митне оформлення яких здійснюються підрозділами Енергетичної регіональної митниці

Найменування товару* 

Код товару згідно з УКТЗЕД

Суміші ароматичних вуглеводнів, з яких 65 об. % або більше (включаючи втрати) переганяється при температурі до 250° C за методом, визначеним згідно з ASTM D 86 для використання як паливо 

2707 50 10 00 

Для інших цілей тільки піроконденсат гідростабілізований 

2707 50 90 00 

Нафта або нафтопродукти сирі, одержані з бітумінозних порід (мінералів) 

2709 00 

Нафта або нафтопродукти, одержані з бітумінозних порід (мінералів), крім сирих; продукти, в іншому місці не зазначені, з вмістом 70 мас. % або більше нафти чи нафтопродуктів, одержаних з бітумінозних порід (мінералів), причому ці нафтопродукти є основними складовими частинами продуктів; відпрацьовані нафтопродукти 

2710 

Гази нафтові та інші вуглеводні в газоподібному стані 

2711 

Вазелін нафтовий (петролатум); парафін, віск нафтовий мікрокристалічний, парафін сирий, озокерит, віск з бурого вугілля, віск торф'яний, інші мінеральні воски та аналогічні продукти, одержані в результаті синтезу або інших процесів, забарвлені або незабарвлені 

2712 

Кокс нафтовий, бітум нафтовий та інші залишки від переробки нафти або нафтопродуктів, одержаних із бітумінозних порід 

2713 

Бітум і асфальт, природні; сланці бітумінозні та пісковики бітумінозні; асфальти та асфальтові породи 

2714 

Суміші бітумінозні на основі природного асфальту або природного бітуму, нафтового бітуму, мінеральних смол чи пеку мінеральних смол (наприклад, бітумінозні мастики, асфальтові суміші для дорожнього покриття) 

2715 00 00 

Електроенергія  

2716 00 00 00 

Аміак безводний  

2814 10 00 00 

Урановий оксидний концентрат (концентрат природного урану у вигляді U3O8)  

2844 10 90 00 

Відпрацьовані (опромінені) тепловидільні елементи (твели) ядерних реакторів  

2844 50 00 00 

Вуглеводні ациклічні насичені  

2901 10 00 

Метилтретбутиловий ефір (МТБЕ)  

2909 19 00 20 

Тільки етилтретбутиловий ефір 

2909 19 00 90 

Мастильні матеріали  

3403 19 10 00
3403 19 91 00
3403 19 99 00
3403 99 10 00
3403 99 90 10
3403 99 90 90 

Антидетонатори, антиоксиданти, інгібітори смолоутворення, загусники, антикорозійні препарати та інші готові присадки, добавки для нафтопродуктів (включаючи бензин) або для інших рідин, які використовують з тією самою метою, що і нафтопродукти 

3811 

Чохли для транспортування відпрацьованого ядерного палива 

7309 00 90 00 

Неопромінені паливні елементи (твели)  

8401 30 00 00 

Поглинаючі стрижні системи управління і захисту - ПС СУЗ, стрижні вигоряючого поглинача - СВП  

8401 40 00 00 

Вагони для забезпечення перевезень технічного персоналу, що супроводжує ядерне паливо 

8605 00 00 00 

Вагони для транспортування вантажів з високою радіоактивністю 

8606 91 10 00 

Контейнери для транспортування радіоактивних речовин 

8609 00 10 00
8609 00 90 00 

____________
* Крім лікарських засобів та виробів медичного призначення.

 

Директор Департаменту
декларування та митних режимів
 

 
І. М. Муратов
 

(Перелік із змінами, внесеними згідно з наказами
 Державної митної служби України від 17.01.2006 р. N 16,
 від 24.11.2008 р. N 1300
,
 у редакції наказу Державної митної
 служби України від 09.11.2009 р. N 1069)

Опрос