Идет загрузка документа (140 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Министерства охраны окружающей природной среды Украины от 17.05.2004 N 198

Министерство охраны окружающей природной среды Украины (2)
Приказ от 01.10.2004 № 374
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 17.05.2004 N 198

Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
від 1 жовтня 2004 року N 374

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 жовтня 2004 р. за N 1289/9888

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства охорони навколишнього
 природного середовища України від 17 травня 2004 року N 198
згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України 
 від 26 жовтня 2005 року N 385)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 N 1097 "Про підвищення з 1 вересня 2004 р. посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 17.05.2004 N 198 "Про впорядкування умов оплати праці працівників організацій та установ природно-заповідного фонду, гідрометеорологічної служби, наукових та науково-дослідних установ, навчальних закладів Міністерства охорони навколишнього природного середовища України", зареєстрованого Міністерством юстиції України 02.06.2004 за N 689/9288, такі зміни:

1.1. Додатки 1 - 12 викласти в редакції, що додається.

1.2. Пункт 4 наказу викласти в новій редакції:

"4. Керівникам організацій, установ та закладів Мінприроди України установити з 1 вересня 2004 року працівникам посадові оклади (ставки заробітної плати), виходячи з розмірів, передбачених цим наказом, та вжити дієвих заходів щодо недопущення поточної заборгованості із заробітної плати.

Скласти штатні розписи з уведенням у дію з 1 вересня 2004 року та подати їх в установленому порядку до Мінприроди України на затвердження".

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Луцька В. С.

 

Міністр 

С. Поляков 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністерство праці та соціальної
політики України
 

 
В. Тьоткін
 

Міністерство фінансів України 

С. Макацарія 

 

СХЕМА
посадових окладів керівників і наукових працівників наукових та науково-дослідних установ Мінприроди України

Посади, професії 

Місячні посадові оклади (ставки),
гривень 

1. Керівні працівники 

Керівник установи 

526 - 721 

Директор філіалу 

507 - 662 

Головний інженер установи 

476 - 584 

Завідувач (начальник) науково-дослідного відділу (лабораторії, відділення) 

496 - 643 

Учений секретар 

496 - 624 

Завідувач (начальник) науково-дослідного сектору (лабораторії), що входить до складу науково-дослідного відділу (відділення, лабораторії) 

449 - 632 

Головні спеціалісти в основних відділах 

449 - 556 

2. Наукові працівники 

Головний науковий співробітник 

566 - 624 

Провідний науковий співробітник 

526 - 614 

Старший науковий співробітник 

507 - 584 

Науковий співробітник 

408 - 507 

Молодший науковий співробітник 

390 - 466 

3. Інші працівники, які проводять наукові та науково-технічні розробки 

Провідні фахівці 

311 - 449 

Фахівці: 

 

I категорії 

379 - 428 

II категорії 

341 - 379 

без категорії 

301 - 341 

Техніки: 

 

I категорії 

294 - 311 

II категорії 

283 - 294 

без категорії 

273 - 283 

Примітка. Посада головного наукового співробітника заміщується особами, які мають науковий ступінь доктора, провідного наукового співробітника - особами, які мають науковий ступінь доктора або кандидата наук, посада старшого наукового співробітника - особами, які мають науковий ступінь кандидата наук, і особами, які не мають наукового ступеня, але які були призначені на посаду старшого наукового співробітника до видання цього наказу.

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

СХЕМА
посадових окладів керівних працівників, фахівців та окремих професій робітників функціональних підрозділів наукових та науково-дослідних установ Мінприроди України

Посади, професії 

Місячні посадові оклади (ставки),
гривень 

1. Керівні працівники 

Завідувач (начальник) відділу: планово-економічного, обліку та фінансової звітності науково-технічної інформації, програмного забезпечення, інших 

301 - 321 

Завідувач (начальник): обчислювального центру, експериментального відділу, відділу науково-технічного співробітництва, координації науково-дослідних робіт, кадрів, матеріально-технічного забезпечення, інших 

294 - 321 

Начальник: сектору (бюро) планово-економічного, науково-технічної інформації, програмного забезпечення, кадрів; науково-технічної бібліотеки 

283 - 311 

Завідувач групи: математичного забезпечення та довідково-інформаційного фонду, матеріально-технічного забезпечення, інших 

283 - 294 

2. Фахівці і службовці 

Капітан-механік 

294 - 301 

Механік - змінний капітан, змінний капітан - змінний механік, механік 

287 - 298 

Провідні фахівці всіх спеціальностей 

283 - 294 

Фахівці I категорії всіх спеціальностей 

262 - 283 

Фахівці II категорії всіх спеціальностей 

253 - 262 

Фахівці всіх спеціальностей, лаборант з вищою освітою 

245 - 253 

Техніки всіх спеціальностей I категорії 

253 - 262 

Техніки всіх спеціальностей II категорії 

245 - 253 

Техніки всіх спеціальностей 

235 - 245 

Завідувач: канцелярії, машинописного, копіювально-розмножувального бюро, архіву, господарства, складу технічної документації 

235 - 273 

Старші: касир, архіваріус, інспектор; стенографістка I категорії 

245 - 253 

Касир, інспектор, стенографістка II категорії, друкарка I категорії, секретар-стенографістка, інші 

235 - 245 

Секретар-друкарка, діловод, архіваріус 

235 

3. Робітники загальних, наскрізних професій 

Старший моторист, моторист, моторист-рульовий 

276 - 286 

Вахтер, прибиральник службових приміщень, вантажник, спостерігач поста, підсобний (транспортний) робітник, робітник з благоустрою території, прибиральник території, двірник, сторож 

229 - 235 

Слюсар, слюсар-сантехнік, слюсар-електрик та інші робітники: 

  

I розряду 

235 

II розряду 

237 

III розряду 

242 

IV розряду 

246 

V розряду 

249 

VI розряду 

253 

Водій: 
автомобіля загального призначення вантажопідйомністю: 

  

понад 0,5 до 1,5 т 

229 

понад 1,5 до 3,0 т 

235 

понад 3,0 до 5,0 т 

236 

понад 5,0 до 7,0 т 

238 

понад 7,0 до 10,0 т 

245 

спеціального автомобіля вантажопідйомністю: 

  

до 0,5 т 

229 

понад 0,5 до 3,0 т 

235 

понад 3,0 до 5,0 т 

236 

понад 5,0 до 7,0 т 

238 

понад 7,0 до 10,0 т 

245 

легкового автомобіля з робочим об'ємом двигуна: 

  

до 1,8 л 

229 

понад 1,8 до 3,5 л 

235 

автобуса довжиною: 

  

до 5 м 

235 

понад 5 до 6,5 м 

236 

понад 6,5 до 7,5 м 

238 

понад 7,5 до 9,5 м 

245 

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

СХЕМА
посадових окладів керівних працівників, фахівців, окремих професій робітників функціональних підрозділів та членів екіпажів суден Українського наукового центру екології моря Мінприроди України

Посади, професії 

Місячні посадові оклади (ставки),
гривень 

1. Керівні працівники 

Завідувач (начальник) відділу: планово-економічного, обліку та фінансової звітності науково-технічної інформації та міжнародних зв'язків, інших 

301 - 321 

Завідувач (начальник) відділу: науково-виробничого, формування банку даних, експлуатації причально-складського комплексу, охорони праці та техніки безпеки, адміністративно-господарського, зв'язку, кадрів, матеріально-технічного забезпечення, інших 

294 - 321 

Начальник: сектору (бюро) експлуатаційних оперативних робіт, інших 

283 - 311 

2. Керівні працівники, фахівці та службовці берегової служби 

Начальник: відділу безпеки мореплавання, відділу технічної експлуатації флоту 

321 

Головний штурман 

311 

Інженер-механік з флоту груповий 

301 

Морський інспектор 

294 - 301 

Старший інспектор з кадрів закордонного плавання 

294 - 301 

3. Фахівці і службовці 

Провідні фахівці всіх спеціальностей 

283 - 294 

Фахівці I категорії всіх спеціальностей 

262 - 283 

Фахівці II категорії всіх спеціальностей 

253 - 262 

Фахівці всіх спеціальностей,
лаборант з вищою освітою 

245 - 253 

Техніки всіх спеціальностей I категорії 

253 - 262 

Техніки всіх спеціальностей II категорії 

245 - 253 

Техніки всіх спеціальностей 

235 - 245 

Завідувач: канцелярії, складу, машинописного, копіювально-розмножувального бюро, архіву, господарства, складу технічної документації 

235 - 273 

Касир, експедитор 

235 - 245 

4. Члени екіпажів суден 

Морські судна необмеженого району плавання водотоннажністю 4400 т БРТ (IV група) 

Капітан 

311 

Головний механік 

301 

Помічник капітана з наукової частини 

294 

Старший помічник капітана, старший електромеханік, 2-й механік, начальник загону експедиції 

294 

2-й помічник капітана, 3-й механік, 2-й електромеханік, інженер I категорії 

287 

3-й помічник капітана, 3-й електромеханік, 4-й механік, начальник радіостанції, механік суднових систем, інженер-електрорадіонавігатор 

284 

4-й помічник капітана, помічник капітана з пожежно-технічної частини, помічник капітана з адміністративно-господарської частини 

283 

Боцман 

283 

Старший матрос-тесляр, кухар I категорії, електрогазозварник-моторист, токар, моторист I класу, моторист-електрик, електрик I класу, радіооператор I класу, технік 

282 

Матрос I класу, моторист II класу, радіооператор II класу, буфетник 

275 

Матрос II класу, кухар II категорії, матрос-днювальний, матрос камбуза 

273 

Судновий лікар 

311 - 332 

Морські судна з необмеженим районом плавання водотоннажністю до 1200 т БРТ (II група) 

Капітан 

294 

Головний механік 

287 

Помічник капітана з наукової частини 

284 

Старший помічник капітана, 2-й механік,
1-й електромеханік 

284 

2-й помічник капітана, 3-й механік 

283 

3-й помічник капітана, 4-й механік 

276 

Начальник радіостанції (з обслуговуванням радіонавігаційного обладнання) 

276 

Боцман 

276 

Радіооператор I класу, старший матрос-тесляр, старший моторист-електрик, кухар I категорії 

275 

Матрос I класу, кухар II категорії, буфетник 

273 

Морські судна прибережного (20-мильного) плавання проекту 376 У, РМ-376 (I група) 

Капітан 

287 

Старший помічник капітана, старший механік 

284 

2-й помічник капітана, 2-й механік 

283 

3-й механік 

276 

Старший матрос, боцман 

275 

Матрос I класу, кухар I категорії, радіооператор I класу 

273 

5. Робітники загальних, наскрізних професій 

Вахтер, прибиральник службових приміщень, вантажник, ліфтер, робітник з благоустрою території, прибиральник території, двірник, сторож 

229 - 235 

Радіооператор: 

  

I класу 

249 - 253 

II класу 

242 - 247 

III класу 

235 - 238 

Старший електромеханік зв'язку 

245 - 253 

Електромеханік зв'язку 

235 - 245 

Моторист 

235 

Слюсар, слюсар-сантехнік, слюсар-електрик, столяр, будівельні та інші робітники: 

  

I розряду 

235 

II розряду 

237 

III розряду 

242 

IV розряду 

246 

V розряду 

249 

VI розряду 

253 

Токар, електрозварник, газозварник, фрезерувальник: 

  

I розряду 

235 

II розряду 

237 

III розряду 

242 

IV розряду 

246 

V розряду 

249 

VI розряду 

253 

Водій: 
автомобіля загального призначення вантажопідйомністю: 

  

понад 0,5 до 1,5 т 

229 

понад 1,5 до 3,0 т 

235 

понад 3,0 до 5,0 т 

236 

понад 5,0 до 7,0 т 

238 

понад 7,0 до 10,0 т 

245 

спеціального автомобіля вантажопідйомністю: 

  

до 0,5 т 

229 

понад 0,5 до 3,0 т 

235 

понад 3,0 до 5,0 т 

236 

понад 5,0 до 7,0 т 

238 

понад 7,0 до 10,0 т 

245 

автонавантажувача 

238 

легкового автомобіля з робочим об'ємом двигуна: 

  

до 1,8 л 

229 

понад 1,8 до 3,5 л 

235 

автобуса довжиною: 

  

до 5 м 

235 

понад 5 до 6,5 м 

236 

понад 6,5 до 7,5 м 

238 

понад 7,5 до 9,5 м 

245 

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

СХЕМА
посадових окладів керівних працівників і фахівців організацій гідрометеослужби Мінприроди України

Посади, професії 

Місячні посадові оклади за групами оплати праці,
гривень 

II 

III 

1. Керівні працівники 

  

  

  

Начальник: Українського гідрометеорологічного центру, Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів; директор Центральної геофізичної обсерваторії 

341 - 360 

х 

х 

Начальник: центру з гідрометеорології в Автономній Республіці Крим, регіонального центру з гідрометеорології, Головного центру забезпечення та обслуговування 

341 - 351 

х 

х 

Начальник: Державного галузевого архіву, центру технічного обслуговування 

321 - 341 

301 - 321 

283 - 301 

Начальник: обласного центру з гідрометеорології, Головного інформаційно-обчислювального центру, Головного центру системи телезв'язку 

321 - 341 

311 - 332 

301 - 321 

Директор (начальник): гідрометеорологічної обсерваторії, гідрометеорологічного бюро 

311 - 341 

301 - 321 

294 - 311 

Начальник авіаметеорологічної станції 

311 - 341 

301 - 321 

273 - 294 

Начальник: гідрологічної, аерологічної, морської, об'єднаної, спеціалізованої гідрометеорологічної станції, комплексної гідрографічної партії, автогосподарства, ремонтно-відбудовчої партії 

294 - 311 

283 - 301 

273 - 294 

Начальник метеорологічної станції 

262 - 283 

253 - 273 

245 - 262 

Начальник: зміни, вузла зв'язку, апаратної зв'язку 

283 - 301 

283 - 294 

273 - 294 

Начальник відділу, служби: Українського гідрометеорологічного центру, Центральної геофізичної обсерваторії, авіаметеорологічної станції, Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів, Головного центру забезпечення та обслуговування 

311 - 332 

301 - 321 

294 - 311 

Начальник лабораторії, сектору: Українського гідрометеорологічного центру, Центральної геофізичної обсерваторії, Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів, центру з гідрометеорології в Автономній Республіці Крим, обласного центру з гідрометеорології, Головного центру забезпечення та обслуговування, гідрометеорологічної обсерваторії, гідрометеорологічного бюро 

294 - 321 

283 - 301 

273 - 294 

Начальник відділу: центру з гідрометеорології в Автономній Республіці Крим, обласного центру з гідрометеорології, гідрометеорологічної обсерваторії, гідрометеорологічного бюро 

294 - 321 

283 - 301 

273 - 294 

Керівник групи 

287 - 311 

273 - 299 

265 - 287 

2. Фахівці і службовці 

Провідні фахівці 

294 - 311 

Фахівці: 

  

  

  

I категорії 

273 - 294 

II категорії 

262 - 283 

без категорії 

253 - 273 

Техніки: 

I категорії 

245 - 253 

II категорії 

245 

без категорії 

237 

Гідрометеоспостерігач, спостерігач за забрудненням природного середовища 

237 

235 

229 

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

СХЕМА
 посадових окладів керівників інших підрозділів, фахівців, службовців і робітників наскрізних професій організацій гідрометеослужби Мінприроди України

Посади, професії 

Місячні посадові оклади (місячні ставки),
гривень 

1. Керівні працівники 

Начальник гаража з рухомим складом у кількості: 

  

від 15 до 25 одиниць 

253 

від 25 до 50 одиниць 

259 

від 50 до 100 одиниць 

262 

Завідувач: господарства, канцелярії, центрального складу, машинописного бюро, інших підрозділів 

245 - 273 

2. Фахівці, службовці, робітники 

Провідні фахівці: електронник, інженер з радіонавігації та радіолокації, програміст, будівельник, економіст, бухгалтер, бухгалтер-ревізор, юрисконсульт та інші 

273 - 294 

Фахівці: електронник, інженер з радіонавігації та радіолокації, програміст, будівельник, економіст, бухгалтер, бухгалтер-ревізор, юрисконсульт та інші: 

I категорії 

262 - 283 

II категорії 

253 - 262 

без категорії 

245 - 253 

Старший лаборант, який має вищу освіту, майстер 

245 - 253 

Технік: 

  

I категорії 

253 - 262 

II категорії 

245 - 253 

без категорії 

235 - 245 

Старші: касир, інспектор, диспетчер 

235 - 253 

Друкарка: 

  

I категорії 

237 - 245 

II категорії 

235 - 237 

Експедитор, касир, інспектор, комендант 

235 - 245 

Секретар-друкарка, архіваріус, інші 

235 - 245 

Вахтер, кур'єр, прибиральник службових приміщень, опалювач, підсобний (транспортний) робітник, двірник, прибиральник виробничих приміщень, брошурувальник, сторож, охоронник 

229 - 235 

Водій: електро- й автовізка, транспортно-приймальних і самохідних механізмів, комірник 

229 - 245 

Комірник на складах кислот і хімікатів, комплектувальник товарів 

235 - 245 

Старший приймальник-здавальник, приймальник-здавальник 

235 - 245 

Старший оператор електронно-обчислювальних машин 

245 - 253 

Оператор електронно-обчислювальних машин 

235 - 245 

Оператор копіювальних і розмножувальних машин 

235 - 245 

Радіооператор: 

  

I класу 

249 - 253 

II класу 

242 - 247 

III класу 

235 - 238 

Старший електромеханік зв'язку, ліфтів 

245 - 253 

Електромеханік зв'язку, ліфтів 

235 - 245 

Вантажник 

229 - 235 

Слюсар, слюсар-сантехнік, слюсар-електрик, електромеханік, механік, монтер, столяр, газогенераторник, машиніст різальної машини: 

  

I розряду 

235 

II розряду 

237 

III розряду 

242 

IV розряду 

246 

V розряду 

249 

VI розряду 

253 

Токар, верстатник-деревообробник, автослюсар, слюсар-моторист, електрозварник, газозварник, бетонник, муляр, маляр, штукатур: 

  

I розряду 

235 

II розряду 

237 

III розряду 

242 

IV розряду 

246 

V розряду 

249 

VI розряду 

253 

Налагоджувальник електронного, поліграфічного обладнання: 

  

I розряду 

253 

II розряду 

257 

III розряду 

258 

IV розряду 

259 

V розряду 

261 

VI розряду 

262 

Водій: 

автомобіля загального призначення вантажопідйомністю: 

  

до 1,5 т 

229 

понад 1,5 до 3,0 т 

235 

понад 3,0 до 5,0 т 

236 

понад 5,0 до 7,0 т 

238 

спеціального автомобіля вантажопідйомністю: 

  

до 0,5 т 

229 

понад 0,5 до 1,5 т 

235 

понад 1,5 до 3,0 т 

236 

понад 3,0 до 5,0 т 

238 

понад 5,0 до 7,0 т 

242 

понад 7,0 до 10,0 т 

245 

легкового автомобіля з робочим об'ємом двигуна: 

  

до 1,8 л 

229 

понад 1,8 до 3,5 л 

235 

понад 3,5 л 

245 

автобуса довжиною: 

  

до 5,0 м 

235 

понад 5,0 до 6,5 м 

236 

понад 6,5 до 7,5 м 

238 

автонавантажувача 

238 

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

СХЕМА
посадових окладів членів екіпажів самохідних суден організацій гідрометеослужби Мінприроди України

N
з/п 

Найменування категорій суден, посад (професій) членів екіпажів 

Місячні посадові оклади (ставки),
гривень 

Примітка 

Морські судна необмеженого плавання типу РС-300, ПТР-50 (II група) 

  

Судна без суміщення професій 

Капітан 

298 - 321 

  

Старший помічник капітана, старший механік 

294 - 304 

  

2-й помічник капітана, 2-й механік, електромеханік 

287 - 298 

  

3-й помічник капітана, начальник радіостанції, 3-й механік, боцман 

283 - 289 

  

Старший матрос, кухар I категорії, старший моторист 

276 - 286 

  

Матрос I класу, моторист I класу, матрос II класу 

273 - 282 

  

Морські судна малого каботажного плавання типу СЧС-225, СЧС-150 (I група) 

  

Судна без суміщення професій 

Капітан 

294 - 301 

  

Старший помічник капітана, старший механік 

287 - 298 

  

2-й помічник капітана, 2-й механік, 3-й механік 

283 - 289 

  

Радіооператор, боцман, кухар I категорії 

276 - 286 

  

Старший матрос, матрос I класу, матрос II класу 

273 - 282 

  

Морські судна прибережного (20-мильного) плавання проекту 376у, РМ-376 (I група) 

  

Судна без суміщення професій 

Капітан 

283 - 294 

  

Змінний помічник капітана, старший механік 

276 - 286 

  

Радіооператор, змінний механік 

273 - 282 

  

Матрос I класу, матрос II класу, кухар III категорії 

273 - 274 

  

Теплохід типу СМБ-20 

  

Судна без суміщення професій 

Капітан 

276 - 286 

  

Механік 

273 - 282 

  

Матрос I класу 

273 - 274 

  

Теплохід проекту 371у 

  

Суміщення професій 

Капітан-механік 

287 - 298 

  

Моторист-рульовий 

276 - 286 

  

Прибереговий катер портового плавання проектів 111-МСП та 102-А 

  

Суміщення професій 

Старшина-моторист 

273 - 282 

  

Помічник старшини-моториста 

273 - 274 

  

Судна режиму плавання "річка-море" проекту 1430 

  

Суміщення професій 

Капітан-механік 

294 - 301 

  

Механік - змінний капітан, змінний капітан - змінний механік 

287 - 298 

  

Моторист-матрос, моторист-рульовий 

276 - 286 

  

Судна озерного та річкового плавання проекту 14701, 376у, РМ-376,1601 

  

Суміщення професій 

Капітан-механік, капітан - 1-й помічник механіка 

294 - 301 

  

Змінний капітан - змінний механік, механік - 1-й штурман 

287 - 298 

  

Моторист-рульовий, моторист-матрос 

276 - 286 

  

Судна типу КС-100А 

  

Суміщення професій 

Капітан-механік 

283 - 294 

  

Моторист-рульовий 

276 - 286 

  

10 

Маломірні річкові судна (мотошлюпка типу баркас та моточовен типу 568-А) 

  

Суміщення професій 

Старшина-моторист 

273 - 274 

  

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

СХЕМА
посадових окладів членів екіпажів суден морського флоту Державної інспекції охорони Чорного моря, Державної екологічної інспекції з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря, Державної екологічної інспекції Азовського моря, Державної Азово-Чорноморської екологічної інспекції Мінприроди України

Посади, професії 

Місячні посадові оклади (місячні оклади),
гривень 

  

II група
плавскладу 

IV група
плавскладу 

V група
плавскладу 

Капітан - змінний механік 

294 

311 

321 

Ст. механік - ст. помічник капітана 

283 

301 

311 

Боцман-моторист II класу 

  

287 

287 

Матрос-моторист I класу 

  

284 

284 

Матрос-моторист II класу 

273 

282 

282 

Матрос I класу 

  

275 

275 

Матрос II класу 

  

273 

273 

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

СХЕМА
посадових окладів членів екіпажів катерів територіальних органів Мінприроди України

Посади, професії 

Місячні посадові оклади (місячні оклади),
гривень 

Капітан-механік 

301 

Капітан 

294 

Механік 

283 

Матрос-моторист 

273 

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

СХЕМА
посадових окладів керівних працівників, наукових працівників та інших фахівців, які проводять наукові та науково-технічні розробки, установ природно-заповідного фонду Мінприроди України

Посади, професії 

Місячні посадові оклади (місячні оклади), гривень 

1. Керівні працівники 

Директор 

476 - 643 

Головний природознавець 

449 - 556 

Завідувач наукового відділу, лабораторії 

428 - 584 

Завідувач наукового сектору, групи 

372 - 556 

Керівники основних відділів 

428 - 584 

Керівники інших підрозділів, начальник відділення природоохоронного науково-дослідного, начальник станції пожежної (природоохоронної) 

294 - 321 

Майстер з охорони природи 

283 - 294 

2. Наукові працівники (природно-заповідна справа) 

Головний науковий співробітник 

507 - 556 

Провідний науковий співробітник 

428 - 466 

Старший науковий співробітник 

370 - 428 

Науковий співробітник 

360 - 417 

Молодший науковий співробітник 

332 - 379 

3. Інші працівники, які проводять наукові та науково-технічні розробки 

Провідні фахівці всіх спеціальностей 

332 - 408 

Фахівці всіх спеціальностей: 

  

I категорії 

321 - 332 

II категорії 

311 - 321 

без категорії 

301 - 311 

Техніки-лаборанти: 

  

I категорії 

292 - 301 

II категорії 

282 - 292 

без категорії 

273 - 282 

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

СХЕМА
посадових окладів фахівців, керівників інших структурних підрозділів і технічних службовців установ природно-заповідного фонду Мінприроди України

Посади, професії 

Місячні посадові оклади (місячні оклади),
гривень 

1. Керівні працівники 

  

Завідувачі: канцелярії, складу, господарства, машинописного бюро, копіювально-розмножувального бюро, інших підрозділів 

235 - 273 

2. Фахівці та службовці 

  

Провідні фахівці: гід-перекладач, програміст, інженер з рекреаційного благоустрою, інженер з відтворення природних екосистем, інженер з охорони природних екосистем, інженер з охорони тваринного світу, інженер з природокористування, фахівець з екологічної освіти, фахівець з рекреації, економіст, юрисконсульт, бухгалтер (з дипломом спеціаліста), зоотехнік, мисливствознавець та інші 

253 - 294 

Фахівці: програміст, інженер з рекреаційного благоустрою, інженер з відтворення природних екосистем, інженер з охорони природних екосистем, інженер з охорони тваринного світу, інженер з природокористування, фахівець з екологічної освіти, фахівець з рекреації, економіст, юрисконсульт, бухгалтер, зоотехнік, мисливствознавець, дільничний інспектор з охорони природно-заповідного фонду та інші: 

  

I категорії 

269 - 283 

II категорії 

257 - 269 

без категорії 

245 - 257 

Техніки: інспектор з охорони природно-заповідного фонду, пожежник (респіраторник) та інші: 

  

I категорії 

252 - 262 

II категорії 

242 - 252 

без категорії 

235 - 242 

Старші: товарознавець, касир, інспектор та інші 

235 - 253 

Інші фахівці та технічні службовці: касир (касир квитковий), інспектор, діловод, друкарка, секретар-друкарка, секретар та інші 

235 - 245 

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

СХЕМА
місячних окладів робітників установ природно-заповідного фонду Мінприроди України

Професії 

Місячні оклади (ставки), гривень 

Робітники, які виконують просту некваліфіковану або допоміжну роботу: сторож, прибиральник виробничих (службових) приміщень та території, вантажник, підсобний робітник, робітник з благоустрою території, конюх, опалювач та інші 

229 - 235 

Робітники, які виконують малокваліфіковану роботу: робітник розсадника, оранжереї, машиніст котельні, контролер та інші 

229 - 245 

Водій: 

  

автомобіля загального призначення вантажопідйомністю: 

  

понад 0,5 до 1,5 т 

229 

понад 1,5 до 3,0 т 

235 

понад 3,0 до 5,0 т 

236 

понад 5,0 до 7,0 т 

238 

понад 7,0 до 10,0 т 

245 

спеціального автомобіля вантажопідйомністю: 

  

до 0,5 т 

229 

понад 0,5 до 3,0 т 

235 

понад 3,0 до 5,0 т 

236 

понад 5,0 до 7,0 

238 

понад 7,0 до 10,0 т 

245 

автонавантажувача 

238 

легкового автомобіля з робочим об'ємом двигуна: 

  

до 1,8 л 

229 

понад 1,8 до 3,5 л 

235 

автобуса довжиною: 

  

до 5 м 

235 

понад 5 до 6,5 м 

236 

понад 6,5 до 7,5 м 

238 

понад 7,5 до 9,5 м 

245 

Робітники, які виконують кваліфіковану (складну) роботу: столяр, будівельний робітник, гідрометеоспостерігач, спостерігач-пожежник, лісоруб, рибовод, тракторист та інші 

235 - 253 

Природоохоронник: 

  

II розряду 

235 

III розряду 

239 

IV розряду 

244 

V розряду 

249 

VI розряду 

253 

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

 

УЗАГАЛЬНЕНІ ПОКАЗНИКИ
для віднесення організацій гідрометеослужби Мінприроди України до груп за оплатою праці працівників і фахівців

N
з/п 

Найменування організацій 

Сума балів за групами 

II 

III 

Гідрометеорологічні центри (ГМЦ) 

100,0 і вище 

від 60,1 до 99,9 

до 60,0 

Центральна геофізична обсерваторія (ЦГО) 

100,0 і вище 

від 60,1 до 99,9 

до 60,0 

Регіональні центри з гідрометеорології,
центр з гідрометеорології в Автономній Республіці Крим,
головний центр забезпечення та обслуговування (ГЦЗО) 

50,0 і вище 

від 32,1 до 49,9 

до 32,0 

Обласні центри з гідрометеорології (ЦГМ) 

32,0 і вище 

від 16,1 до 31,9 

до 16,0 

Державний галузевий архів 

25,0 і вище 

від 20,1 до 24,9 

до 20,0 

Гідрометеорологічні обсерваторії (ГМО) 

37,0 і вище 

від 18,1 до 36,9 

до 18,0 

Гідрометеорологічні бюро (ГМБ) 

12,0 і вище 

від 6,1 до 11,9 

до 6,0 

Авіаметеорологічні станції (АМСЦ) 

40,1 і вище 

від 25,1 до 40,0 

до 25 

Метеорологічні станції (М) 

9,1 і вище 

від 5,1 до 9,0 

до 5,0 

10 

Спеціалізовані гідрометеорологічні станції:
об'єднана гідрометеорологічна (ОГМС);
аерологічна (Ае);
морська гідрологічна (МГ);
селестокова (Сс);
сніголавинна (Сл);
озерна (О);
водобалансова (В);
гідрологічна (Г) 

9,1 і вище 

до 9,0 

11 

Лабораторії (Х/л): 

  

  

  

гідрохімічні 

12,0 і вище 

від 6,1 до 11,9 

до 6,0 

спостереження за забрудненням атмосферного повітря 

12,0 і вище 

від 6,1 до 11,9 

до 6,0 

морські гідрохімічні 

9,0 і вище 

від 4,1 до 8,9 

до 4,0 

радіологічні 

6,0 і вище 

від 2,1 до 5,9 

до 2,0 

12 

Ремонтно-відбудовчі партії (РВП) 

10 

ГРУПИ
 за оплатою праці керівників і фахівців організацій гідрометеослужби Мінприроди України

Організація гідрометеослужби 

Група оплати праці 

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Вінницький ЦГМ 

II 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Вінниця 

II 

М - Білопілля 

II 

М - Гайсин 

II 

М - Жмеринка 

II 

М - Могилів-Подільський 

II 

М - Хмільник 

  

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Волинський ЦГМ 

Хімлабораторія 

М - Луцьк 

II 

М - Володимир-Волинський 

II 

М - Ковель 

М - Любешів 

II 

М - Маневичі 

III 

М - Світязь 

  

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Дніпропетровський ЦГМ 

Хімлабораторія 

АМСЦ - Дніпропетровськ 

АМСЦ - Кривий Ріг 

Ае - Кривий Ріг 

II 

Х/л - Кривий Ріг 

Х/л - Дніпродзержинськ 

II 

М - Губиниха 

II 

М - Лошкарівка 

II 

М - Нікополь 

II 

М - Павлоград 

III 

М - Комісарівка 

II 

М - Синельникове 

II 

М - Чаплине 

II 

  

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Донецький ЦГМ 

Хімлабораторія 

Регіональна хімлабораторія 

АМСЦ - Донецьк 

АМСЦ - Маріуполь 

II 

ГМБ - Маріуполь 

МГ - Маріуполь 

Х/л - Горлівка 

Х/л - Краматорськ 

М - Амвросіївка 

II 

М - Артемівськ 

II 

М - Волноваха 

II 

М - Дебальцеве 

II 

М - Красноармійське 

II 

  

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Житомирський ЦГМ 

II 

М - Житомир 

II 

М - Коростень 

II 

М - Новоград-Волинський 

М - Овруч 

II 

М - Олевськ 

II 

  

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Закарпатський ЦГМ 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Ужгород 

II 

В - Закарпатська 

Сл - Плай 

М - Берегове 

М - Великий Березний 

II 

М - Нижні Ворота 

II 

М - Нижній Студений 

III 

М - Рахів 

II 

М - Хуст 

II 

Ремонтно-відбудовча партія 

II 

  

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Запорізький ЦГМ 

Хімлабораторія 

АМСЦ - Запоріжжя 

М - Ботієве 

II 

М - Гуляйполе 

II 

М - Кирилівка 

II 

М - Мелітополь 

II 

М - Пришиб 

II 

МГ - Бердянськ 

II 

  

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Івано-Франківський ЦГМ 

II 

АМСЦ - Івано-Франківськ 

Сл - Пожижевська 

Сс - Карпатська 

М - Долина 

II 

М - Коломия 

II 

  

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Кіровоградський ЦГМ 

II 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Кіровоград 

II 

Світловодська ГМО 

Х/л - Світловодськ 

М - Бобринець 

II 

М - Гайворон 

II 

М - Долинська 

II 

М - Знам'янка 

II 

М - Новомиргород 

II 

М - Помічне 

II 

М. КИЇВ ТА КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Український ГМЦ 

ЦГО 

ГЦЗО 

ОГМС - Баришівка 

II 

ОГМС - Київ 

Г - Київ 

М - Вишгород 

II 

А - Миронівка 

II 

М - Бориспіль 

II 

М - Біла Церква 

М - Тетерів 

II 

М - Фастів 

II 

М - Чорнобиль 

II 

М - Яготин 

II 

  

АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ 

  

Кримський ЦГМ 

Хімлабораторія 

АМСЦ - Сімферополь 

АМСЦ - Керч 

II 

Сс - Кримська 

Карадазька ГМО 

III 

МГ - Євпаторія 

II 

МГ - Мисове 

II 

МГ - Опасне 

Х/л - Опасне 

II 

МГ - Севастополь 

II 

ГМБ - Севастополь 

МГ - Херсонеський Маяк 

II 

МГ - Феодосія 

II 

МГ - Чорноморське 

МГ - Ялта 

Х/л - Ялта 

Х/л - Красноперекопськ 

II 

А - Клепиніне 

II 

А - Нікітський Сад 

II 

М - Алушта 

III 

М - Ай-Петрі 

II 

М - Ангарський Перевал 

III 

М - Владиславівка 

II 

М - Джанкой 

II 

М - Ішунь 

II 

М - Нижньогірськ 

II 

М - Поштове 

II 

М - Роздольне 

II 

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Луганський ЦГМ 

АМСЦ - Луганськ 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Сєверодонецьк 

III 

М - Біловодськ 

II 

М - Дар'ївка 

II 

М - Новопсков 

II 

М - Сватове 

II 

М - Троїцьке 

II 

Х/л - Алчевськ 

II 

Х/л - Лисичанськ 

  

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Львівський ЦГМ 

Хімлабораторія 

АМСЦ - Львів 

АМСЦ - Дрогобич 

III 

Г - Стрий 

М - Броди 

II 

М - Кам'янка Бузька 

II 

М - Мостиська 

II 

М - Рава-Руська 

II 

М - Славське 

III 

М - Турка 

II 

М - Яворів 

II 

  

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Миколаївський ЦГМ 

Хімлабораторія 

АМСЦ - Миколаїв 

II 

Г - Первомайськ 

МГ - Очаків 

II 

М - Баштанка 

II 

М - Вознесенськ 

II 

  

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

ГМЦ Чорного та Азовського морів 

Хімлабораторія 

АМСЦ - Одеса 

Дунайська ГМО 

Хімлабораторія 

ГМБ - Іллічівськ 

МГ - Білгород-Дністровський 

II 

М - Болград 

М - Затишшя 

II 

М - Любашівка 

II 

М - Роздільна 

II 

М - Сарата 

II 

М - Сербка 

II 

  

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Полтавський ЦГМ 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Полтава 

III 

Х/л - Кременчук 

М - Веселий Поділ 

II 

М - Гадяч 

II 

М - Кобеляки 

II 

М - Лубни 

II 

  

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Рівненський ЦГМ 

II 

Хімлабораторія 

АМСЦ - Рівне 

М - Дубно 

II 

М - Сарни 

II 

  

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Сумський ЦГМ 

II 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Суми 

III 

М - Глухів 

II 

М - Дружба 

II 

М - Конотоп 

М - Лебедин 

II 

М - Ромни 

  

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Тернопільський ЦГМ 

II 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Тернопіль 

III 

Г - Чортків 

М - Бережани 

II 

М - Кременець 

II 

  

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Харківський ЦГМ 

Хімлабораторія 

АМСЦ - Харків 

О - Печеніги 

М - Великий Бурлук 

II 

М - Богодухів 

III 

М - Золочів 

II 

М - Ізюм 

II 

М - Комсомольське 

II 

М - Коломак 

II 

М - Куп'янськ 

II 

М - Красноград 

II 

М - Лозова 

II 

  

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Херсонський ЦГМ 

II 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Херсон 

II 

ГМО - Нова Каховка 

III 

Х/л - Нова Каховка 

II 

МГ - Генічеськ 

МГ - Хорли 

II 

М - Асканія-Нова 

М - Бехтери 

II 

М - Велика Олександрівка 

II 

М - Нижні Сірогози 

II 

М - Стрілкове 

III 

  

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Хмельницький ЦГМ 

II 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Хмельницький 

II 

Ае - Шепетівка 

М - Кам'янець-Подільський 

III 

М - Нова Ушиця 

М - Ямпіль 

II 

  

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Черкаський ЦГМ 

II 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Черкаси 

III 

М - Канів 

III 

М - Жашків 

II 

М - Звенигородка 

II 

М - Золотоноша 

II 

М - Сміла 

II 

М - Умань 

II 

М - Чигирин 

II 

  

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Чернівецький ЦГМ 

Хімлабораторія 

II 

АМСЦ - Чернівці 

О - Новодністровськ 

М - Селятин 

II 

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

Чернігівський ЦГМ 

М - Чернігів 

II 

М - Ніжин 

II 

М - Остер 

II 

М - Прилуки 

II 

М - Семенівка 

II 

М - Щорс 

II 

Примітка. Установи й організації віднесені до груп за оплатою праці в залежності від обсягів спостережень і робіт, обробки гідрометеорологічної інформації та інформації про стан природного середовища тощо.

 

Начальник Управління
планування та фінансів
 

 
Т. М. Бойко
 

Опрос