Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ от 12 марта 2001 года N 23 "О неотложных мерах предупреждения и ликвидации проявлений заболевания крупного рогатого скота губчатой энцефалопатией и другими прионными инфекциями"

Государственный департамент ветеринарной медицины
Приказ от 13.09.2004 № 103
Утратил силу

Про внесення змін до наказу від 12 березня 2001 року N 23 "Про невідкладні заходи попередження і ліквідації проявів захворювання великої рогатої худоби на губчастоподібну енцефалопатію та інші пріонні інфекції"

Наказ Державного департаменту ветеринарної медицини
Міністерства аграрної політики України
від 13 вересня 2004 року N 103

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
7 жовтня 2004 р. за N 1279/9878

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України
 від 12 березня 2001 року N 23
згідно з наказом Державного комітету ветеринарної медицини України
 від 11 грудня 2009 року N 518)

З метою приведення нормативно-законодавчих актів до вимог Санітарного кодексу наземних тварин Міжнародного епізоотичного бюро (МЕБ) НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 12 березня 2001 року N 23 "Про невідкладні заходи попередження і ліквідації проявів захворювання великої рогатої худоби на губчастоподібну енцефалопатію та інші пріонні інфекції", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2001 року за N 356/5547, такі зміни:

в пункті 2.2 слова "великої рогатої худоби; овець та кіз; сперми від плідників (биків, баранів, козлів); зигот від жуйних тварин" вилучити;

пункт 2.2 доповнити абзацом такого змісту: "Ввезення великої рогатої худоби, овець, кіз, сперми від плідників (биків, баранів, козлів), зигот, ембріонів, яйцеклітин від жуйних тварин здійснювати відповідно до вимог Санітарного кодексу наземних тварин Міжнародного епізоотичного бюро (МЕБ)".

2. Управлінню забезпечення протиепізоотичної роботи Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України (Вержиховський О. М.):

2.1. Подати в п'ятиденний термін цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Довести цей наказ до відома начальників управлінь ветеринарної медицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, регіональних служб державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова 

П. І. Вербицький 

Опрос