Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ от 18.12.2000 N 74 "О ведении учета государственных органов, учреждений и организаций, руководящие работники и специалисты которых отнесены к категориям государственных служащих, и реестра должностей государственных служащих"

Главное управление государственной службы Украины
Приказ от 30.08.2004 № 148
Утратил силу

Про внесення змін до наказу від 18.12.2000 N 74 "Про ведення обліку державних органів, установ та організацій, керівні працівники та спеціалісти яких віднесені до категорій державних службовців, та реєстру посад державних службовців"

Наказ Головного управління державної служби України
від 30 серпня 2004 року N 148

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 вересня 2004 р. за N 1206/9805

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Головного управління державної служби України
 від 18 грудня 2000 року N 74
згідно з
 наказом Національного агентства України з питань державної служби
 від 8 квітня 2014 року N 43)

У зв'язку із змінами в структурі і кадровому складі Головдержслужби України та на виконання пункту 14 протоколу апаратної наради від 26 липня 2004 року N 28 НАКАЗУЮ:

1. Внести до наказу Головдержслужби України від 18.12.2000 N 74, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.2000 за N 952/5173, такі зміни:

1.1. Пункти 1, 2, 3, 5 викласти в такій редакції:

"1. Установити, що засоби обліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів, які віднесені до категорій посад державних службовців, і реєстр посад державних службовців - це програмно-технологічний комплекс збору, накопичення і обробки даних у складі єдиної державної комп'ютерної системи "Кадри".

2. Затвердити Перелік відомостей щодо обліку державних органів, установ і організацій, в яких посади керівних працівників і спеціалістів віднесені до категорій посад державних службовців (далі - Перелік), та структуру і зміст інформації у Реєстрі посад державних службовців (далі - Реєстр), що додаються, та встановити, що з метою формування їх контрольних версій державні органи, установи та організації, в яких посади керівних працівників та спеціалістів віднесені до категорій посад державних службовців, надають інформацію, визначену Переліком і Реєстром, до Головдержслужби України станом на 1 січня до 1 березня поточного року.

Ці дані надаються на паперових носіях та в електронній формі засобами електронного зв'язку.

3. Установити, що підставою для внесення змін до Переліку і Реєстру є інформація щодо зміни відомостей, яка надається до Головдержслужби України державними органами, установами і організаціями, в яких посади керівних працівників і спеціалістів віднесені до категорій посад державних службовців, у частині пунктів 1.1 - 1.11 та 2.2 - 2.6 Переліку.

Зазначена інформація подається державними органами, установами і організаціями в 10-денний термін з моменту внесення таких змін на паперових носіях та в електронній формі засобами електронного зв'язку".

"5. Інформаційно-аналітичному управлінню (Балюк В. В.) забезпечувати подальше функціонування реєстру посад державних службовців у складі єдиної державної комп'ютерної системи "Кадри" і спільно з управлінням персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування супроводжувати базу даних щодо Переліку і Реєстру з поточним оприлюдненням накопиченої в цих базах інформації через Web-сторінку Головдержслужби (www.guds.gov.ua)".

1.2. Назву Переліку, затвердженого цим наказом, викласти в такій редакції:

"Перелік відомостей щодо обліку державних органів, установ і організацій, в яких посади керівних працівників і спеціалістів віднесені до категорій посад державних службовців".

2. Юридичному управлінню (Богданов А. І.) забезпечити державну реєстрацію змін до наказу від 18.12.2000 N 74 в Міністерстві юстиції України в установленому порядку.

3. Інформаційно-аналітичному управлінню (Балюк В. В.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції опублікувати цей наказ у "Віснику державної служби України".

4. Управлінню справами (Яремчук І. М.) після державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України надіслати його державним органам, установам та організаціям, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до категорій посад державних службовців.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Начальника Головдержслужби Сороко В. М.

 

Начальник Головдержслужби 

Т. Мотренко 

Опрос