Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления Администрацией Госпогранслужбы Украины Госфинмониторингу сведений о пересечении лицами государственной границы Украины

Государственный департамент финансового мониторинга, Администрация Государственной пограничной службы
Порядок, Приказ от 09.09.2004 № 114/659
редакция действует с 07.06.2005

Про затвердження Порядку надання Адміністрацією Держприкордонслужби України Держфінмоніторингу відомостей про перетинання особами державного кордону України

Наказ Державного департаменту фінансового моніторингу
Міністерства фінансів України,
Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 9 вересня 2004 року N 114/659

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 вересня 2004 р. за N 1196/9795

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного комітету фінансового моніторингу України,
 Адміністрації Державної прикордонної служби України
 від 17 травня 2005 року N 114/373

З метою врегулювання порядку надання Адміністрацією Держприкордонслужби України Держфінмоніторингу відомостей про перетинання особами державного кордону України та відповідно до Законів України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом", "Про державний кордон України", "Про Державну прикордонну службу України" НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок надання Адміністрацією Держприкордонслужби України Держфінмоніторингу відомостей про перетинання особами державного кордону України (далі - Порядок), що додається.

2. Управлінню взаємодії, координації та методичного забезпечення системи фінансового моніторингу Держфінмоніторингу (Підгородецька Л. М.) та юридично-правовому відділу (Міняйло С. О.) забезпечити подання цього наказу до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Відділу господарського забезпечення та діловодства Держфінмоніторингу (Хоменко А. П.) після державної реєстрації забезпечити опублікування цього наказу.

4. Начальникам відповідних структурних підрозділів Держфінмоніторингу та Адміністрації Держприкордонслужби України забезпечити вивчення Порядку особовим складом.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника голови Держфінмоніторингу Дієсперова В. В. та першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Шишоліна П. А.

 

В.о. голови Державного департаменту
фінансового моніторингу
 

 
В. В. Дієсперов
 

Голова Державної прикордонної
служби України
 

 
М. М. Литвин
 

 

ПОРЯДОК
надання Адміністрацією Держприкордонслужби України Держфінмоніторингу України відомостей про перетинання особами державного кордону України

(У назві та тексті Порядку слово "Держфінмоніторинг" замінено словосполученням "Держфінмоніторинг України" у відповідних відмінках згідно з наказом Державного комітету фінансового моніторингу України, Адміністрації Державної прикордонної служби України від 17 травня 2005 року N 114/373)

1. Цей Порядок визначає механізм надання Адміністрацією Держприкордонслужби України відомостей про перетинання державного кордону України громадянами України, іноземцями та особами без громадянства на запити Держфінмоніторингу України.

2. Інформація про перетинання державного кордону України громадянами України, іноземцями та особами без громадянства надається Адміністрацією Держприкордонслужби України за наявності її в центральному сховищі даних.

3. Надсилаючи запит про перетинання особою державного кордону України (далі - Запит) та надаючи відомості, Держфінмоніторинг України та Адміністрація Держприкордонслужби України керуються Конституцією України, законами України та цим Порядком.

4. Запити Держфінмоніторингу України оформляються на бланках за підписом Голови або заступника Голови Держфінмоніторингу України.

(пункт 4 в редакції наказу Державного комітету фінансового
 моніторингу України, Адміністрації Державної прикордонної служби
 України від 17.05.2005 р. N 114/373)

5. У Запитах зазначаються такі обов'язкові реквізити: прізвище, ім'я, по батькові особи, дата народження, серія та номер закордонного паспорта, а також визначається передбачуваний період перетину кордону.

У Запиті щодо громадян іноземного походження, крім ім'я особи, також додатково зазначаються інші складові імені громадян іноземного походження.

6. Запити можуть бути термінові або звичайні. Термін виконання Адміністрацією Держприкордонслужби України Запиту: термінових - 10 робочих днів, звичайних - не більше 25 робочих днів з дня отримання Запиту.

7. Термінові Запити та відповіді на них можуть надсилатися попередньо факсом або засобами електронного зв'язку з обов'язковим наступним поданням оформленого на бланку Запиту (відповіді).

8. Запити Держфінмоніторингу України не беруться до виконання Адміністрацією Держприкордонслужби України у разі, якщо:

їх виконання не належить до компетенції Адміністрації Держприкордонслужби України;

у Запиті відсутні обов'язкові реквізити, визначені у пункті 5 цього Порядку.

9. У разі відмови від виконання Запиту Адміністрація Держприкордонслужби України письмово інформує про це Держфінмоніторинг України із зазначенням причини відмови.

10. Відповідь Адміністрації Держприкордонслужби України формується згідно з наявною інформацією з урахуванням реквізитів, визначених у пункті 5 цього Порядку. Додатково до реквізитів указується також назва пункту пропуску через державний кордон України, дата та напрямок перетинання (в'їзд чи виїзд) державного кордону України об'єктом Запиту та період, за який здійснено перетин.

Відповіді надаються за підписом Голови або заступника Голови Державної прикордонної служби України.

(абзац другий пункту 10 в редакції наказу Державного комітету фінансового
 моніторингу України, Адміністрації Державної прикордонної служби
 України від 17.05.2005 р. N 114/373)

Інформація, що міститься в Запиті Держфінмоніторингу України, та інформація, надана Адміністрацією Держприкордонслужби України, може бути використана лише з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму.

 

В. о. начальника Управління
взаємодії, координації та методичного
забезпечення системи фінансового
моніторингу Держфінмоніторингу 

 
 
 
С. Г. Зеленяк
 

Перший заступник Голови Державної
прикордонної служби України -
директор Департаменту охорони
державного кордону
 

 
 
 
П. А. Шишолін
 

Опрос