Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о Государственной Азово-Черноморской экологической инспекции и Положение о Государственной экологической инспекции по охране окружающей среды

Министерство охраны окружающей природной среды Украины (2)
Приказ от 14.09.2004 № 348

Про внесення змін до Положення про Державну Азово-Чорноморську екологічну інспекцію та Положення про Державну екологічну інспекцію з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря

Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
від 14 вересня 2004 року N 348

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 вересня 2004 р. за N 1193/9792

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
 від 6 грудня 2006 року N 526
,
 від 6 грудня 2006 року N 528

Відповідно до Положення про Міністерство охорони навколишнього природного середовища України, затвердженого Указом Президента України від 10 лютого 2004 року N 176, Положення про Державну екологічну інспекцію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2001 року N 1520 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2004 року N 770), НАКАЗУЮ:

1. Пункт 1 втратив чинність

2. Пункт 2 втратив чинність

3. Юридичному управлінню (Л. Андріуца) забезпечити подання наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Управлінню документального забезпечення (Т. Петренко) довести зміни до Положення до Державної екологічної інспекції, спеціально уповноваженого органу виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів в Автономній Республіці Крим, Державної екологічної інспекції з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря, Державної Азово-Чорноморської екологічної інспекції, Державної екологічної інспекції Азовського моря, державних управлінь екології та природних ресурсів в областях, містах Києві та Севастополі.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра - керівника апарату Міністерства В. Крука.

 

Міністр 

С. Поляков 

Опрос