Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Тарифов на перевозку пассажиров и багажа автомобильным транспортом (работающим в обычном режиме движения) в междугородном внутриобластном и пригородном сообщении в пределах Киевской области

Минтранс
Тарифы, Приказ от 11.08.2004 № 721
Утратил силу

Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом (який працює у звичайному режимі руху) у міжміському внутрішньообласному і приміському сполученні в межах Київської області

Наказ Міністерства транспорту України
від 11 серпня 2004 року N 721

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 серпня 2004 р. за N 1031/9630

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства транспорту та зв'язку України
 від 16 вересня 2005 року N 554)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Тарифи на перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом (який працює у звичайному режимі руху) у міжміському внутрішньообласному та приміському сполученні в межах Київської області, які є граничними (додаються).

2. Департаменту нормативно-правового забезпечення (Ониськів М. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Державному департаменту автомобільного транспорту (Закіров Є. О.) забезпечити доведення цього наказу до суб'єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міжміському внутрішньообласному та приміському сполученні в межах Київської області.

4. Київському обласному автотранспортному управлінню (Камінський А. О.) привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л. Ф. Дунаєва.

 

Т. в. о. Міністра транспорту
України
 

 
В. Корнієнко
 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Київської обласної
державної адміністрації
 

 
А. Засуха
 

Голова Профспілки
працівників автомобільного
транспорту та шляхового
господарства України
 

 
 
 
А. Король
 

 

ТАРИФИ
на перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом (який працює у звичайному режимі руху) у міжміському внутрішньообласному і приміському сполученні в межах Київської області

1. Ці Тарифи встановлюються у залежності від класу автобуса за 1 км проїзду пасажира в розмірах:

0,10 грн. 

- у міських автобусах (які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для міських і приміських перевезень, мають місця для сидіння та стояння, забезпечують можливість переміщення пасажирів у середині автобуса); 

0,12 грн. 

- у міжміських автобусах (які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для міжміських перевезень, поза проходом не мають місць для стояння і в яких можна перевозити пасажирів, що стоять у проході, на короткі відстані). 

Тариф на перевезення автобусами міжміського внутрішньообласного і приміського сполучення багажу, дозволеного до провезення, установлюється:

при перевезенні одного місця багажу на відстань:

від 1 до 100 км - 0,50 грн.;

понад 100 км - 1,00 грн.

У Тарифах не враховані податок на додану вартість, витрати, пов'язані з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, та страховий платіж з обов'язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.

2. Вартість проїзду пасажирів автобусами міжміських внутрішньообласних і приміських маршрутів у межах тарифних зон визначається згідно з наказом Міністерства транспорту України від 31.05.2000 N 278 "Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу автомобільним транспортом та Тарифних зон перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських маршрутах", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.06.2000 за N 368/4589.

3. Тарифи застосовуються суб'єктами підприємницької діяльності усіх форм власності, які виконують перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом (який працює у звичайному режимі руху) у межах Київської області, з правом самостійно їх визначати в межах граничного рівня, виходячи з економічної доцільності.

4. Умови і порядок перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом та надання інших послуг, пов'язаних з перевезеннями, а також відповідальність сторін при цьому визначаються чинним законодавством України.

 

Директор
Державного департаменту
автомобільного транспорту
 

 
 
Є. О. Закіров
 

Опрос