Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в совместный приказ Национального агентства Украины по вопросам развития и европейской интеграции и Государственной налоговой администрации Украины от 29.12.98 N 41/654

Государственная налоговая администрация, Министерство экономики и по вопросам европейской интеграции Украины
Приказ от 06.08.2004 № 292/458
Утратил силу

Про внесення змін до спільного наказу Національного агентства України з питань розвитку та європейської інтеграції і Державної податкової адміністрації України від 29.12.98 N 41/654

Наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України,
Державної податкової адміністрації України
від 6 серпня 2004 року N 292/458

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 серпня 2004 р. за N 1019/9618

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,
Міністерства фінансів України
від 7 травня 2012 року N 547/526)

Ураховуючи фінансування нових програм технічної допомоги з боку Уряду США, на виконання відповідних міжнародних угод між Урядом України і Урядом США, з метою врегулювання питання щодо пільгового оподаткування закупівель товарів (робіт, послуг) на митній території України в рамках програм та проектів технічної допомоги з боку Уряду США НАКАЗУЄМО:

1. У назві, преамбулі та пункті 1 спільного наказу Національного агентства України з питань розвитку та європейської інтеграції і Державної податкової адміністрації України від 29.12.98 N 41/654 "Про затвердження Положення про порядок звільнення від податку на додану вартість товарів (робіт, послуг), що закуповуються на митній території України організаціями, які виконують в Україні програми та проекти міжнародної технічної допомоги відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.01.99 за N 26/3319, слова "Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року" замінити словами "угод між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки щодо техніко-економічного співробітництва".

2. Унести до Положення про порядок звільнення від податку на додану вартість товарів (робіт, послуг), що закуповуються на митній території України організаціями, які виконують в Україні програми та проекти міжнародної технічної допомоги відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року, затвердженого спільним наказом Національного агентства України з питань розвитку та європейської інтеграції і Державної податкової адміністрації України від 29.12.98 N 41/654, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19.01.99 за N 26/3319, такі зміни:

2.1. У назві та преамбулі Положення слова "Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року" замінити словами "угод між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки щодо техніко-економічного співробітництва".

2.2. У пункті 2.1 Положення слова "Національне агентство України з питань розвитку та європейської інтеграції (далі - НАУРЄІ)" замінити словами "Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України (далі - Мінекономіки)".

2.3. У тексті Положення абревіатуру "НАУРЄІ" замінити словом "Мінекономіки".

2.4. У пункті 3.1 Положення слова "та/або акт приймання-здавання виконаних робіт (наданих послуг)" замінити таким реченням: "Акт про приймання-передавання товарів (виконання робіт, надання послуг), підписаний реципієнтом, надається до Мінекономіки в десятиденний термін після передачі товарів (виконання робіт, надання послуг) реципієнту".

2.5. У пункті 3.4 Положення слова "на Угоду між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року" замінити словами "на відповідну угоду між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки щодо техніко-економічного співробітництва".

2.6. Пункт 3.6 Положення викласти в такій редакції:

"3.6. Мінекономіки надає підтвердження пільг щодо оподаткування ПДВ лише для організацій - виконавців програм (проектів) МТД, які зареєстровані в Мінекономіки згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги".

2.7. Пункт 3.7 Положення викласти в такій редакції:

"3.7. Підтвердження щодо звільнення від оподаткування ПДВ надаються лише в разі, якщо закупівлю відповідних товарів (робіт, послуг) передбачено документами, наданими до Мінекономіки на час реєстрації програми (проекту)".

2.8. Пункт 3.9 Положення викласти в такій редакції:

"3.9. Довідка-підтвердження підписується уповноваженою особою Мінекономіки та затверджується гербовою печаткою Мінекономіки".

2.9. У додатку до Положення назву довідки-підтвердження викласти в такій редакції:

"про звільнення від податку на додану вартість товарів (робіт, послуг), що закуповуються на митній території України організаціями, які виконують в Україні програми та проекти міжнародної технічної допомоги відповідно до 
_______________________________________________________________________
(указується назва відповідної Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки 
щодо техніко-економічного співробітництва)" 

3. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції України здійснити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

 

Міністр економіки та з питань
європейської інтеграції України
 

 
М. Деркач
 

Голова Державної
податкової адміністрації України
 

 
Ф. Ярошенко
 

Опрос