Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении дополнений к Порядку распределения и использования имущества реорганизованных коллективных сельскохозяйственных предприятий

Министерство аграрной политики
Приказ от 29.07.2004 № 275
Утратил силу

Про затвердження доповнень до Порядку розподілу та використання майна реорганізованих колективних сільськогосподарських підприємств

Наказ Міністерства аграрної політики України
від 29 липня 2004 року N 275

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 серпня 2004 р. за N 1009/9608

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства аграрної політики України
від 14 березня 2001 року N 62

згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 
від 11 квітня 2013 року N 253)

З метою підвищення рівня захисту майнових прав сільського населення в умовах реформування аграрного сектору економіки НАКАЗУЮ:

1. Затвердити доповнення до пункту 15 Порядку розподілу та використання майна реорганізованих колективних сільськогосподарських підприємств, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 14 березня 2001 року N 62 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 4 квітня 2001 року за N 305/5496, що додаються.

2. Департаменту реформування сільського господарства в установленому порядку подати наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Міністерству агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головним управлінням сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій та Головному управлінню промисловості і сільського господарства Севастопольської міської державної адміністрації забезпечити доведення цього наказу до відома підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра В. В. Сергеєва.

 

Міністр 

В. А. Слаута 

 

Доповнення до Порядку розподілу та використання майна реорганізованих колективних сільськогосподарських підприємств

Пункт 15 Порядку доповнити абзацами такого змісту:

"При виділенні майна в натурі конкретному власнику підприємство-правонаступник (користувач) одночасно з підписанням акта приймання-передавання майна робить відмітку про виділення майна в натурі у Свідоцтві про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (далі - Свідоцтво), що засвідчується підписом керівника підприємства та печаткою.

Свідоцтво з відміткою про виділення майна в натурі індивідуально, акт приймання-передавання майна можуть бути підставою для оформлення прав власності на зазначене майно в установленому порядку.

При виділенні майна у натурі групі співвласників, які уклали договір про спільне володіння, користування і розпорядження майном, співвласники передають підприємству-правонаступнику (користувачу) один примірник цього договору і копію рішення зборів співвласників про виділення майна в натурі.

Підприємство-правонаступник (користувач) одночасно з підписанням акта приймання-передавання майна робить відмітки про виділення майна в натурі у спільну часткову власність у Свідоцтвах цієї групи співвласників, що засвідчені підписом керівника підприємства та печаткою.

Свідоцтва з відмітками про виділення майна в натурі у спільну часткову власність, акт приймання-передавання майна та договір про спільне володіння, користування і розпорядження майном, що знаходиться у спільній частковій власності, можуть бути підставою для оформлення співвласниками прав власності на зазначене майно в установленому порядку".

 

Заступник начальника
Департаменту реформування
сільського господарства 

 
 
В. Матвійко
 

Опрос