Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений в Положение о порядке контроля за ввозом на таможенную территорию Украины отдельных видов товаров

Государственная таможенная служба
Приказ от 09.07.2004 № 501
Утратил силу

Про внесення доповнень до Положення про порядок контролю за ввезенням на митну територію України окремих видів товарів

Наказ Державної митної служби України
від 9 липня 2004 року N 501

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 липня 2004 р. за N 920/9519

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
від 30 травня 2012 року N 631)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 N 390 "Про ввезення на митну територію України окремих видів товарів" та з метою спрощення процедури митного оформлення товарів і транспортних засобів і для вдосконалення порядку контролю за ввезенням на митну територію України з будь-якою метою (крім транзиту через територію України) окремих видів товарів, перелік яких установлюється та змінюється Держмитслужбою України залежно від виду транспорту, що використовується для їх переміщення, НАКАЗУЮ:

1. Пункт 1.21 Положення про порядок контролю за ввезенням на митну територію України окремих видів товарів, затвердженого наказом Держмитслужби України від 28.02.2003 N 129 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.06.2003 за N 424/7745, доповнити після абзацу сьомого абзацом восьмим такого змісту:

"товарів (у тому числі машинокомплектів), які не виробляються в Україні й увозяться для власних виробничих потреб підприємствами, що діють відповідно до Закону України "Про стимулювання виробництва автомобілів в Україні" і звільнені від сплати мита й податку на додану вартість при імпорті товарів".

У зв'язку з цим абзац восьмий уважати відповідно абзацом дев'ятим.

2. Установити, що наказ набирає чинності через 20 днів після його державної реєстрації.

3. Департаменту організації митного контролю (Сьомка С. М.) і Департаменту правового забезпечення (Очич Ю. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Начальникам митних органів довести цей наказ до відома особового складу та інформувати суб'єктів підприємницької діяльності шляхом висвітлення його на наочних стендах у місцях розташування відповідних підрозділів митних органів і в пунктах пропуску через державний кордон України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Служби Іванюка М. М.

 

Голова Служби 

М. М. Каленський 

Опрос