Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации охраны Государственной службой охраны при МВД Украины объектов, квартир и других помещений с личным имуществом граждан при помощи технических средств [СОДЕРЖАНИЕ]

МВД
Условия, Приказ, Инструкция от 25.11.2003 № 1429
Утратил силу

Про організацію охорони Державною службою охорони при МВС України об'єктів, квартир та інших приміщень з особистим майном громадян за допомогою технічних засобів

Наказ Міністерства внутрішніх справ України
від 25 листопада 2003 року N 1429

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 липня 2004 р. за N 906/9505

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 13 грудня 2013 року N 1223

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 23 червня 2017 року N 533)

1. Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про організацію охорони Державною службою охорони при МВС України об'єктів, квартир та інших приміщень з особистим майном громадян за допомогою технічних засобів" від 25 листопада 2003 року N 1429.

- Інструкція з технічної експлуатації засобів охоронного призначення та організації роботи центрів спостереження в підрозділах Державної служби охорони при органах внутрішніх справ і спеціалізованих підприємствах, що знаходяться у сфері управління ДСО при МВС України.

2. Інструкція із здійснення підрозділами ДСО заходів майнової та особистої безпеки громадян з використанням технічних засобів охорони.

3. Технічні умови обладнання охоронно-попереджувальною сигналізацією ізоляторів тимчасового тримання органів внутрішніх справ.

____________

Опрос