Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении предельных тарифов на оплату услуг по администрированию негосударственного пенсионного фонда

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 22.06.2004 № 1102
Утратил силу

Про затвердження граничних тарифів на оплату послуг з адміністрування недержавного пенсійного фонду

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 22 червня 2004 року N 1102

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 липня 2004 р. за N 871/9470

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
від 27 листопада 2012 року N 2421

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
від 4 грудня 2012 року N 2541)

Відповідно до вимог Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", а також з метою вдосконалення державного регулювання діяльності з надання послуг з недержавного пенсійного забезпечення Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України ПОСТАНОВИЛА:

1. Затвердити граничні тарифи на оплату послуг з адміністрування недержавного пенсійного фонду (додаються).

2. Департаменту нагляду за недержавними пенсійними фондами (Рибальченко А. А.) та юридичному управлінню (Ткаченко Д. В.) забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Відділу взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю (Нагорняк М. В.) забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на члена Комісії - директора департаменту нагляду за недержавними пенсійними фондами Рибальченка А. А.

 

Голова Комісії 

В. Суслов 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Антимонопольного
комітету України
 

 
О. Костусєв
 

Міністр економіки та з питань
європейської інтеграції України
 

 
М. Деркач
 

 

 

Граничні тарифи на оплату послуг з адміністрування недержавного пенсійного фонду

1. Цим документом встановлюються граничні тарифи на оплату послуг з адміністрування недержавного пенсійного фонду (далі - фонд), в тому числі максимальні розміри плати за здійснення адміністратором окремих операцій з ініціативи учасника фонду відповідно до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", що наведені в додатку.

2. Оплата послуг з адміністрування недержавного пенсійного фонду, які надаються відповідно до договору про адміністрування пенсійного фонду такому фонду професійним адміністратором або компанією з управління активами, здійснюється за рахунок пенсійних активів фонду.

3. Покриття витрат на адміністрування корпоративного пенсійного фонду, які здійснює його одноосібний засновник (у тому числі, коли таким засновником виступає компанія з управління активами або банківська установа), здійснюється за рахунок коштів такого засновника. При цьому покриття таких витрат за рахунок пенсійних активів фонду забороняється.

4. Оплата витрат на переведення пенсійних коштів учасника фонду у разі припинення його трудових відносин з роботодавцем згідно з пунктом 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України до іншого пенсійного фонду, страхової організації або на пенсійний депозитний рахунок банку здійснюються за рахунок роботодавця.

5. Державний нагляд та контроль здійснюються Нацкомфінпослуг у межах компетенції, встановленої законодавством України.

(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
Національної комісії, що здійснює державне регулювання
у сфері ринків фінансових послуг, від 27.11.2012 р. N 2421)

 

Член Комісії - директор
департаменту нагляду за
недержавними пенсійними фондами
 

 
 
А. Рибальченко
 

 

N
з/п 

Вид послуги з адміністрування пенсійного фонду 

Граничні тарифи на оплату послуг 

Послуги адміністратора відкритому пенсійному фонду, включаючи рекламні та агентські послуги, пов'язані з функціонуванням пенсійного фонду, а також оприлюднення інформації про його діяльність 

6 % від суми пенсійних внесків, сплачених на користь усіх учасників фонду протягом року 

Послуги адміністратора корпоративному (крім адміністратора корпоративного пенсійного фонду, який є одноосібним засновником такого фонду) або професійному пенсійному фонду, включаючи рекламні та агентські послуги, пов'язані з функціонуванням пенсійного фонду, а також оприлюднення інформації про його діяльність 

5 % від суми пенсійних внесків, сплачених на користь усіх учасників фонду протягом року 

Окремі операції, що здійснюються адміністратором 

максимальні розміри плати за окремі операції 

3.1 

Надання виписок з індивідуальних пенсійних рахунків на письмовий запит учасника фонду за рахунок такого учасника, крім випадків, коли ця інформація необхідна учаснику фонду для укладення договору страхування довічної пенсії або договору про виплату пенсії на визначений строк 

5 гривень 

3.2 

Надання інформації на письмову вимогу отримувача пенсії за рахунок такої особи, крім випадків, коли ця інформація необхідна учаснику фонду для укладення договору страхування довічної пенсії або договору про виплату пенсії на визначений строк 

5 гривень 

3.3 

Переведення пенсійних коштів учасника фонду з недержавного пенсійного фонду до іншого пенсійного фонду, страхової організації чи на пенсійний депозитний рахунок банку або у разі припинення трудових відносин з роботодавцем-засновником або роботодавцем - платником корпоративного пенсійного фонду 

50 гривень 

____________

Опрос