Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления страховщиками (цедентами, перестрахователями) информации о заключенных договорах перестрахования со страховщиками (перестраховщиками) нерезидентами в Нацкомфинуслуг

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение, Порядок от 04.06.2004 № 914
Утратил силу

Про затвердження Порядку надання страховиками (цедентами, перестрахувальниками) інформації про укладені договори перестрахування із страховиками (перестраховиками) нерезидентами до Нацкомфінпослуг

(заголовок із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Національної комісії, що здійснює державне регулювання
 у сфері ринків фінансових послуг, від 27.11.2012 р. N 2421)

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 4 червня 2004 року N 914

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 червня 2004 р. за N 777/9376

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
від 27 листопада 2012 року N 2421

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне
 регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
 від 15 вересня 2015 року N 2201)

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України "Про страхування", пункту 4 Порядку та вимог щодо здійснення перестрахування у страховика (перестраховика) нерезидента, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2004 року N 124, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України ПОСТАНОВИЛА:

1. Затвердити Порядок надання страховиками (цедентами, перестрахувальниками) інформації про укладені договори перестрахування із страховиками (перестраховиками) нерезидентами до Нацкомфінпослуг (додається).

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Національної комісії, що здійснює державне регулювання
 у сфері ринків фінансових послуг, від 27.11.2012 р. N 2421)

2. Департаменту державного регулювання та розвитку ринків фінансових послуг (Ігнащенко В. А.) забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Відділу взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю (Нагорняк М. В.) забезпечити публікацію цього розпорядження після його державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишити за Головою Держфінпослуг.

 

Голова Комісії 

В. Суслов 

 

 

ПОРЯДОК
надання страховиками (цедентами, перестрахувальниками) інформації про укладені договори перестрахування із страховиками (перестраховиками) нерезидентами до Нацкомфінпослуг

(У заголовку, тексті Порядку та у додатку до нього слово "Держфінпослуг" замінено словом "Нацкомфінпослуг" згідно з розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 27 листопада 2012 року N 2421)

1. Цей Порядок спрямований на здійснення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, своєчасного контролю за дотриманням страховиками (цедентами, перестрахувальниками) вимог щодо укладення договорів перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами, визначених пунктом 2 Порядку та вимог щодо здійснення перестрахування у страховика (перестраховика) нерезидента, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2004 року N 124 (далі - Порядок та вимоги).

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Національної комісії, що здійснює державне регулювання
у сфері ринків фінансових послуг, від 27.11.2012 р. N 2421)

2. Інформація, що подається Нацкомфінпослуг відповідно до пункту 4 Порядку та вимог (у десятиденний строк після укладення договорів перестрахування із страховиками (перестраховиками) нерезидентами), має містити:

повну назву страховика (перестраховика) нерезидента англійською мовою і мовою оригіналу, скорочену назву (у разі наявності), країну реєстрації, поштову адресу, номери телефонів, електронну адресу, безперервний термін здійснення страхової (перестрахової) діяльності (за роками);

дату видачі та номер ліцензії або іншого документа, що дає право на здійснення страхової (перестрахової) діяльності, повну назву установи, яка здійснює державний нагляд за страховою і перестраховою діяльністю у країні реєстрації страховика (перестраховика) нерезидента, англійською мовою та мовою оригіналу;

дату укладення та номер договору перестрахування, термін дії, вид договору відповідно до класифікації, визначеної статтями 6 і 7 Закону України "Про страхування";

інформацію про відсутність або наявність порушення страховиком (перестраховиком) нерезидентом законодавства країни його реєстрації про страхову і перестрахову діяльність і з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Зазначена інформація подається на паперових носіях і у вигляді електронних даних за формою, визначеною у додатку до цього Порядку. Вона має бути підписана керівником та головним бухгалтером страховика (цедента, перестрахувальника) і завірена печаткою.

У разі укладення договорів перестрахування із страховиками (перестраховиками) нерезидентами за участю перестрахових брокерів назва і адреса цих брокерів зазначаються у графі 6 додатка "Примітки". При цьому також має зазначатися інформація про укладені договори перестрахування з страховиками (перестраховиками) нерезидентами за участю перестрахових брокерів (графи 1 - 5 додатка).

 

Директор Департаменту
державного регулювання та
розвитку ринків фінансових послуг 

 
 
В. Ігнащенко 

 

ІНФОРМАЦІЯ
про укладені договори перестрахування із страховиками (перестраховиками) нерезидентами
___________________________________
(назва страховика (цедента, перестрахувальника))

N
з/п 

Повна назва страховика (перестраховика) нерезидента англійською мовою і мовою оригіналу, скорочена назва (у разі наявності), країна реєстрації, поштова адреса, номери телефонів, електронна адреса, безперервний термін здійснення страхової (перестрахової) діяльності (за роками)  

Дата видачі та номер ліцензії або іншого документа, що дає право на здійснення страхової (перестрахової) діяльності, повна назва установи, яка здійснює державний нагляд за страховою і перестраховою діяльністю у країні реєстрації страховика (перестраховика) нерезидента, англійською мовою та мовою оригіналу 

Дата укладення та номер договору перестрахування, термін дії, вид договору відповідно до класифікації, визначеної статтями 6 і 7 Закону України "Про страхування" 

Інформація про порушення страховиком (перестраховиком) нерезидентом законодавства країни його реєстрації про страхову і перестрахову діяльність і з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом 

Примітки 

1  

6  

Керівник страховика (перестрахувальника, цедента) 

Підпис 

Головний бухгалтер страховика (перестрахувальника, цедента) 

Підпис 

____________

Опрос