Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств Государственного бюджета Украины, направляемых на поддержку развития производства продукции шелководства

Минфин, Министерство аграрной политики
Порядок, Приказ от 01.06.2004 № 195/366
Утратил силу

Про затвердження Порядку використання коштів Державного бюджету України, що спрямовуються на підтримку розвитку виробництва продукції шовківництва

Наказ Міністерства аграрної політики України,
Міністерства фінансів України
від 1 червня 2004 року N 195/366

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 червня 2004 р. за N 718/9317

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України,
 Міністерства фінансів України
 від 3 липня 2015 року N 262/622)

З метою раціонального й ефективного використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2004 рік, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2004 N 464 "Про доповнення Програми стабілізації та розвитку тваринництва і птахівництва на 2001 - 2004 роки", для створення необхідних умов розвитку шовківництва НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок використання коштів Державного бюджету України, що спрямовуються на підтримку розвитку виробництва продукції шовківництва (далі - Порядок), що додається.

2. Департаменту ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д. М.) Міністерства аграрної політики України в установленому порядку:

2.1. Подати Порядок на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Довести Порядок до відома структурних підрозділів Міністерства аграрної політики України, Міністерства агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головних управлінь сільського господарства і продовольства обласних державних адміністрацій.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра аграрної політики України Мельника Ю. Ф. та заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І.

 

Міністр аграрної політики
України
 

 
В. Слаута
 

Перший заступник
Міністра фінансів України
 

 
Ф. Ярошенко
 

 

ПОРЯДОК
використання коштів Державного бюджету України, що спрямовуються на підтримку розвитку виробництва продукції шовківництва

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів Державного бюджету на 2004 рік (КПКВ 2801210 "Фінансова підтримка виробництва продукції тваринництва та рослинництва"), які спрямовуються на підтримку розвитку шовківництва, зокрема часткового відшкодування витрат на виробництво та заготівлю коконів та грени тутового шовкопряду (далі - підтримка шовківництва) згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2001 року N 799 "Про заходи щодо стабілізації та розвитку тваринництва і птахівництва на 2001 - 2004 роки" (із змінами).

Цей Порядок застосовується до прийняття відповідного закону згідно із частиною 3 статті 16 Господарського кодексу України.

1.2. Головним розпорядником коштів державного бюджету, що виділені на підтримку шовківництва, є Міністерство аграрної політики України (далі - Мінагрополітики України).

1.3. Одержувачами бюджетних коштів є сільськогосподарські підприємства всіх організаційно-правових форм власності - гренажні заводи, шовкорадгоспи, міжрайонні та обласні коконосушарки (далі - шовкопідприємства), які визначаються на конкурсній основі в порядку, визначеному Мінагрополітики України.

1.4. Розмір бюджетних призначень установлюється Мінагрополітики України на підставі наданих Корпорацією "Український шовк" розрахунків у межах асигнувань, визначених у Державному бюджеті України на 2004 рік на підтримку шовківництва.

1.5. Мінагрополітики України при розподілі коштів між напрямами видатків повинно врахувати, що на часткове відшкодування витрат на приготування грени тутового шовкопряду спрямовується не менше 20 % бюджетних асигнувань, передбачених державним бюджетом на підтримку шовківництва.

2. Порядок надання та використання бюджетних коштів

2.1. Відповідно до цього Порядку бюджетні асигнування спрямовуються шовкопідприємствам, які не отримують коштів державного бюджету за бюджетною програмою "Селекція в тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу" (КПКВ 2801190) на зазначену мету, для часткового відшкодування витрат на проведення всього комплексу технологічних робіт з виробництва та заготівлі коконів та грени тутового шовкопряду.

2.2. Часткове відшкодування витрат відповідно до плану використання бюджетних коштів, затвердженого шовкопідприємствами та погодженого Мінагрополітики України, здійснюється в межах:

- до 50 відсотків - на виробництво та заготівлю коконів тутового шовкопряду, але не більше 40 гривень за 1 кілограм;

- до 85 відсотків - на приготування грени тутового шовкопряду (за винятком витрат на закупівлю сировини), але не більше 1100 гривень за 1 кілограм.

2.3 Проведення видатків державного бюджету, що спрямовуються на підтримку шовківництва, здійснюється Державним казначейством України за розподілом Мінагрополітики України відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого наказом Державного казначейства України від 25.05.2004 N 89, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.06.2004 за N 716/9315.

2.4. Витрати на виробництво та заготівлю коконів та приготування грени тутового шовкопряду підтверджуються розрахунками собівартості їх виробництва та актами про виконання робіт.

2.5. Бухгалтерський облік здійснюється у встановленому законодавством порядку.

3. Звітність та контроль

3.1. Складання та подання квартальної та річної фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється згідно із чинним законодавством.

3.2. Відповідальними за нецільове використання коштів, що виділені на підтримку шовківництва, достовірність звітності і поданих до Мінагрополітики України розрахунків є керівники та головні бухгалтери шовкопідприємств.

3.3. Протягом місяця після завершення бюджетного року шовкопідприємства подають Міністерству аграрної політики України звіт про ефективність використання коштів державного бюджету на підтримку шовківництва.

3.4. Після узагальнення поданої інформації Міністерство аграрної політики України до 10-го лютого року, наступного за звітним, подає Міністерству фінансів України звіт про ефективність використання бюджетних коштів.

 

Начальник Департаменту ринків
продукції тваринництва з Головною
державною племінною інспекцією
Міністерства аграрної політики
України
 

 
 
 
 
Д. М. Микитюк
 

Директор Департаменту
зведеного бюджету
Міністерства фінансів України 

 
 
С. О. Рибак
 

Опрос