Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об упорядочении деятельности спортивной и любительской авиации

Минтранс
Приказ от 18.05.2004 № 411
Утратил силу

Про впорядкування діяльності спортивної та аматорської авіації

Наказ Міністерства транспорту України
від 18 травня 2004 року N 411

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 травня 2004 р. за N 647/9246

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства інфраструктури України
 від 26 липня 2013 року N 535)

З метою впорядкування діяльності спортивної та аматорської авіації та налагодження взаємодії Товариства сприяння обороні України (ТСОУ), Всеукраїнської Асоціації "Аероклуб України" (Асоціації "Аероклуб України") та Центру повітроплавання науково-дослідницького інституту аеропружних систем (ЦП НДІ АПС) з Державним департаментом авіаційного транспорту (Укравіатрансом), на підставі статей 17, 19 та 25 Повітряного кодексу, п. 3.1.10 Правил реєстрації цивільних повітряних суден в Україні, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 07.09.99 N 434 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 22.09.99 за N 637/3930 (із змінами і доповненнями), а також Концепції розвитку системи регулювання авіаційної діяльності у сфері створення та використання малих повітряних суден, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.04.2004 N 234, НАКАЗУЮ:

1. Надати ТСОУ, Асоціації "Аероклуб України" та ЦП НДІ АПС до набрання чинності нормативно-правовими актами щодо реалізації Концепції розвитку системи регулювання авіаційної діяльності у сфері створення та використання малих повітряних суден функції з ведення обліку та допуску до польотів спортивних, повітряних суден аматорської конструкції, вільних пілотованих аеростатів (ВПА) та парапланів відповідно.

2. Доручити ТСОУ, Асоціації "Аероклуб України" та ЦП НДІ АПС створення льотно-технічних комісій, на які покласти оцінювання стану авіаційної техніки, якості підготовки персоналу та допуску до польотів повітряних суден, ВПА та парапланів, зареєстрованих у цих організаціях. Склад льотно-технічних комісій узгоджувати з Укравіатрансом.

3. ТСОУ, Асоціації "Аероклуб України" та ЦП НДІ АПС у двомісячний термін подати до Укравіатрансу положення своїх організацій з пропозиціями щодо структури та організаційних заходів, направлених на забезпечення рівня безпеки польотів, та проекти нормативних документів, згідно з якими повинна бути організована діяльність спортивної та аматорської авіації.

4. Дозвіл на виконання польотів повітряних суден, ВПА та парапланів, які занесені у відомчі обліки відповідно ТСОУ, Асоціації "Аероклуб України" та ЦП НДІ АПС, здійснювати на підставі єдиного переліку експлуатантів та приватних пілотів-аматорів, які мають облікові посвідчення та занесені до об'єднаної бази даних, що надається до Украероцентру (РДЦ) та Укравіатрансу.

5. Авіаційним фахівцям ТСОУ, Асоціації "Аероклуб України" та ЦП НДІ АПС здійснювати діяльність за наявністю посвідчень, виданих цими організаціями, до їх заміни згідно з Правилами видачі свідоцтв авіаційному персоналу в Україні, затвердженими наказом Міністерства транспорту України від 07.12.98 N 486 та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 29.12.98 за N 833/3273 (із змінами та доповненнями). Термін заміни посвідчень аматорської та спортивної авіації встановити до 31.12.2004.

6. Відповідальність за забезпечення безпеки польотів покласти за напрямками діяльності на керівництво ТСОУ, Асоціації "Аероклуб України" та ЦП НДІ АПС.

7. Контроль за авіаційною діяльністю ТСОУ, Асоціації "Аероклуб України" та ЦП НДІ АПС протягом перехідного періоду покласти на управління Укравіатрансу відповідно до розподілу їх обов'язків.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - директора Укравіатрансу Максимова В. О.

 

Міністр 

Г. М. Кірпа 

Опрос